Inne nazwy snu:

Bransoletka sennik, sen o bransoletce, nosić bransoletkę sennik

Sny o biżuterii w ogólnym znaczeniu są symbolem harmonii, spokoju. To również odniesienie do sfery uczuć, emocji. Sen o bransoletce może wskazywać, iż śniący jest kochany przez inną osobę, jednak nie jest jeszcze świadomy tego uczucia. Co zatem dokładnie oznacza sen o tym rodzaju biżuterii? Cz ma jakieś istotne wskazówki postępowania dla śniącego?
darmowy sennik Sen o bransoletce

  • Noszenie bransoletki we śnie, przede wszystkim złotej, to wyraz niezadowolenia, brak poczucia wolności, ta sytuacja powoduje niezadowolenie i ograniczanie swobody śniącego, z czym się on nie zgadza. Sen o bransoletce ma kilka jeszcze innych znaczeń, które w zależności od kontekstu można odczytywać na kilka innych sposobów.
  • Jeżeli śniący w swoim śnie nosi kilka bransoletek to jest dla niego ostrzeżeniem, by zachował większą ostrożność w swoich wydatkach i był bardziej ostrożny, gdyż jego sytuacja finansowa może ulec pogorszeniu.
  • Zdejmowanie z ręki bransoletki to znak, że kierunek, w stronę którego podąża śniący nie jest do końca dobry, warto więc, by przemyślał swoje działania. Ukrytą miłość sugeruje noszenie bransoletki. Otrzymanie bransoletki w prezencie to znak zbliżającej się radości, śniący będzie otoczony opieką i czułością innej osoby.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Klaudiusz
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

Twoje imię: fogg
Dodano: 1.03
0
0

Sen o bransoletce interpretuję bardzo pozytywnie, bo doskonale odzwierciedla moje uczucia. Dawno tak się nie czułam.

Twoje imię: lucy
Dodano: 28.02
0
0

Świetny ten sennik, zawsze się sprawdza

Twoje imię: ~urszula
Dodano: 15.10
0
0

Bardzo fajna interpretacja snu, polecam gorąco


x