darmowy sennik Sen o byłej dziewczynie

Była dziewczyna pojawiająca się we śnie może być oznaką naszej tęsknoty.

Sen o byłej dziewczynie może również oznaczać, że uczucia do nie żywione były tak silne, że ciężko się ich wyzbyć czy pogodzić ze stratą ukochanej. Nie oznacza on jednak, że powinniśmy wracać do swojej drugiej połówki. Wprost przeciwnie, decyzja o zakończeniu związku została podjęta słusznie.

Sen o byłej dziewczynie wskazuje również na wiele spraw, które zostały być może nierozwiązane i czekają aż zajmiesz się ich wyjaśnieniem.

Znaczenie snu była dziewczyna to także wskazanie na nasz charakter. Być może jesteśmy zbyt melancholijni, rozpamiętujemy przeszłość i mamy problemy z uporządkowaniem swojego życia.

Według sennika była dziewczyna jest bodźcem do ruszenia z miejsca, rozpoczęcia nowego etapu. Czeka Cię wiele nowych doświadczeń, pięknych chwil i radosnych przeżyć, jednak musisz ruszyć z miejsca i iść dalej przez życie. 

Jeśli we śnie widzisz byłą dziewczynę, tęsknisz za kimś, kto zostawił Cię bez pożegnania. Kiedy do siebie wracacie, Wasze rozstanie nie było dobrą decyzją, jednak nie warto już patrzeć wstecz.

Zdrada obecnej partnerki z byłą dziewczyną jest symbolem tego, że nie doceniasz tego, co masz i możesz to łatwo stracić przez swoje postępowanie. Rozmowa z była dziewczyną oznacza marzenia o powrocie do chwil, w których byłeś szczęśliwy.

Kiedy się z nią kłócisz, wolisz żyć złymi wspomnieniami i żywić do niej nienawiść, by upewnić się, że decyzja o rozstaniu była słuszna.

Jeśli spotykasz byłą dziewczynę przypadkiem, być może nawiążecie jeszcze jakąś relację, ale nie koniecznie będzie to związek.

Jej śledzenie we śnie oznacza, że masz na jej punkcie obsesję i jest to niezdrowe uczucie, którego należy się wyzbyć.

Kiedy się na niej mścisz, pragniesz już zapomnieć o wspólnych marzeniach i chwilach. Lekceważenie byłej dziewczyny we śnie oznacza, że starasz się wyrzucić z pamięci wspomnienia o niej.

Była dziewczyna z nowym chłopakiem oznacza, że ona już o Tobie zapomniała, teraz Twoja kolej pogodzić się ze zmianami.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Martha Lucas
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 19.01
0
0

Chcę docenić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia, z którym się skontaktowałem z powodu problemu, który zostawiła moja żona. kiedy po raz pierwszy się z nim skontaktowałem, pomyślałem, że nic nie może zrobić, ale starałem się dać mu szansę zobaczyć, jak to idzie i do mojej opieki po tym, jak zrobił wszystko, co chciał, powiedział mi, żebym wrócił do domu w ciągu 24 godziny moja żona wróci. poszedłem do domu, jak powiedział, że hopig jest prawdą i ku mojemu zaskoczeniu następnego ranka ktoś zapukał do moich drzwi, zanim wyszedłem z domu do pracy, a kiedy otworzyłem drzwi, zobaczyłem, że to moja żona powiedziała mi, że przeprasza za wszystko i że wróciła, byłem zszokowany, ponieważ wszystko stało się tak szybko. Mówię ci teraz, że powinieneś skontaktować się z chubygreat, aby uzyskać pomoc, ponieważ rozwiązuje każdy problem. te, które wam mówi, że tak jest, tak to wygląda. możesz skontaktować się z chubygreat, podając następujące dane chubygreat@gmail.com lub whatsapp 2348165965904 dziękuję chubygreat.

Twoje imię: Hertz
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: kajtek
Dodano: 1.03
0
2

rozstałem się jakiś czas temu z dziewczyną. Teraz śni mi się, że bardzo się kłócimy...

Twoje imię: winny
Dodano: 28.02
1
0

Często śni mi się moja była...tęsknię za nią każdego dnia...

Twoje imię: ~smutny
Dodano: 11.10
0
0

Mi się śniło że wzieła ślub i to tak 2 noce mi się śniło, więc coś mnie wzieło i wszedłem na jej facebooka, i się okazało że wzieła ślub w tym roku, co to może oznaczać ? taki sen?

Twoje imię: ~Kamil J
Dodano: 29.08
1
0

moja była dziewczyna siedziała obok mnie i pyta mnie sie czemu nie chce ze mną być a ja na to nie wiem.I to koniec snu


x