darmowy sennik Sen o włosach na nogach

Według sennika włosy na nogach pojawiające się we śnie mogą symbolizować nasze wewnętrzne potrzeby i pierwotne instynkty. Sen o włosach na nogach jest także związany z fantazjami erotycznymi. Być może w naszym życiu seksualnym ostatnio wieje nudą lub nie układa nam się z partnerem. Wówczas należy podjąć przeciwko temu odpowiednie kroki, na początku powinna być to szczera rozmowa. Znaczenie snu włosy na nogach wiąże się jednak bezpośrednio z płcią śniącego. Jeśli kobieta śni o włosach na męskich nogach, posiada ona nie spełnione fantazje seksualne. Sen mężczyzny o włosach na nogach jest natomiast związany z jego męskością, potrzebą dominacji w środowisku. Dodatkowo kiedy włosy na nogach są bujne, osoba śniąca odczuwa potrzebę kierowania się pierwotnymi instynktami. Gdy zaś są one rzadkie, nie czuje się ona spełniona w pełnionej funkcji, jeśli chodzi o mężczyznę, to może on nie czuć się męsko w swoim ciele, jest zagubiony z powodu swoich doświadczeń. 

Jeśli we śnie widzimy włosy na nogach, ktoś może na nas negatywnie oddziaływać. Warto więc się rozejrzeć wokół siebie i spojrzeć trzeźwym okiem na osoby, które nas otaczają. 

Dla kobiet ten sen może dodatkowo oznaczać, że przestaną one o siebie dbać w wyniku jakiegoś wydarzenia, najprawdopodobniej nieszczęśliwej miłości. Kiedy golą one włosy na nogach we śnie, rozwiążą zaś swoje problemy sercowe. 

Jeśli śnimy, że wypadają nam włosy, nie jest to dobry znak. Najczęściej zwiastują one stratę, pogrzeb. Zwracają jednak również uwagę na stan naszego organizmu. Wypadające włosy mogą być symptomem wielu chorób, więc warto się zbadać. 

Długie włosy o pięknym wyglądzie wróżą nam pomyślność oraz dobrobyt. Kiedy są one zaniedbane, czeka nas smutek, żałoba i nieszczęście. 

Włosy czarne zwiastują smutek i rozpacz. Kiedy są one krótkie i kręcone, mogą być oznaką nadejścia dla Ciebie ciężkich czasów. Siwe włosy symbolizują liczne troski i zmartwienia.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Jarek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 20.01
0
0

A sen w którym jako facet gole sobie nogi ?

Twoje imię: Blanka
Dodano: 28.11
0
0

Lubię czytać senniki.

Twoje imię: zawstydzona
Dodano: 28.02
0
1

Śniło mi się, że miałam długie włosy na nogach i zgodnie ze znaczeniem snu ostatnio mocno się zaniedbałam...w natłoku codziennych spraw zapomniałam o sobie. Musiały mi się przyśnić włosy na nogach, aby to zrozumieć ;)

Twoje imię: ~aniaZ.
Dodano: 26.02
0
0

nie ma nic gorszego od włosów na nogach. Na szczęście to był tylko sen :)

Twoje imię: ~grazynka3
Dodano: 8.10
0
0

Mimo urozmaicen w łozku ciagle mi sie snia owlosione nogi jednak sennik nie zawsze sie sprawdza

Twoje imię: ~Alex84
Dodano: 10.04
0
0

We śnie byłem cały we włosach nie tylko na nogach.. jak jakiś potwór. To był jakiś koszmar!


x