darmowy sennik Sen o bieganiu

Według sennika biec we śnie oznacza, że teraz czeka Cię świetlana przyszłość. Nie będzie Ci teraz nic brakowało, a wszystkie przedsięwzięcia, których się podejmiesz będą udane i przyniosą Ci sukcesy. Sen o bieganiu zbliża Cię do szczęścia, które od dawna starasz się osiągnąć. 

Kiedy to Ty we śnie biegniesz, spotka Cię coś miłego. Jeśli widzisz jak ktoś inny biegnie, możesz doświadczyć pewnych nieporozumień w towarzystwie, które Cię otacza. Kiedy bierzesz udział w jakimś dużym biegu czy wyścigu, czeka Cię sporo pracy, ale jeśli się przyłożysz, spotka Cie również nagroda. Starsze osoby w biegu symbolizują spotkanie rodzinne. Kiedy chcesz biec, a nie możesz, spotkają Cie trudności w pracy. Znaczenie snu biec kiedy biegasz po lesie to wtrącanie się w nie swoje sprawy. Może się to dla Ciebie nieprzyjemnie skończyć. Bieg z przeszkodami zapowiada rywalizację w pracy. Bieg przez płotki to nieoczekiwane zdarzenie w pracy. Kiedy biegasz po łące, możesz liczyć teraz na szczęście. Szybki bieg symbolizuje duże sukcesy w pracy. 

Bieganie bez celu oznacza brak perspektyw zawodowych. Najlepiej zapisać się teraz na jakiś kurs lub po prostu poszukać nowej posady, która pozwoli Ci się rozwijać. Bieganie przed siebie to znak, że spotka Cię teraz jakaś niespodzianka, której się wcale nie spodziewałaś. Bieganie po wodzie to szczęście w miłości. Bieganie za wrogiem symbolizuje Twój upór w dążeniu do celu. Nigdy się nie poddajesz, a to zaprowadzi Cię tam, gdzie tylko zechcesz. Kiedy we śnie dobiegasz do celu, spełnią się Twoje wszystkie plany. 

Jeśli we śnie biegasz z radością, spotka Cię szczęście. Bieganie po pokoju to symbol straty. Bieganie nago zapowiada zdradę. Biegające we śnie dzieci to optymistyczna wróżba, szczęście nie będzie Cię teraz opuszczać. 

Kiedy we śnie uciekasz, na jawie musisz się zmierzyć z jakimś problemem lub swoimi lękami, ponieważ ciągłe od nich uciekanie nie przyniesie rozwiązania, a tylko będzie Cię dręczyło. Kiedy uciekasz przed kimś, przewidujesz kłopoty, w które ta osoba może Cię wpakować. Być może się jej także boisz, czujesz, że znajdujesz się pod jej wpływem. 

Wbieganie po schodach symbolizuje stopniowe osiąganie celu. Będzie on od nas wymagał wiele trudu, jednak opłaci się nam dotrzeć na szczyt. 

Jeśli biegniemy we śnie bez butów, to czegoś w życiu nam brakuje i dążenie do celu może nam to właśnie zapewnić. 

Kiedy biegniemy za kimś, pragniemy zdobyć sławę i być rozpoznawalnym w środowisku. 

Sen o spóźnieniu się na jakieś wydarzenie czy spotkanie przestrzega nas przed przegapieniem ważnej szansy w życiu. Uważaj, następnym razem może się już ona nie powtórzyć. Wykorzystaj więc to, co daje Ci los.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Teresa
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.07
0
0

Sennik oryginalny, prowadzony rzetelnie

Twoje imię: Patryk
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.

Twoje imię: ola
Dodano: 1.03
0
0

Biegłam we śnie na boso po kamienistej drodze, ale kamienie nie raniły moich stóp. Bardziej skupiona byłam na biegu i osiągnięciu mety. Może rzeczywiście brakuje mi czegoś w życiu, czegoś ważnego. Sen był bardzo realistyczny, znaczenie też jest dosadne

Twoje imię: anka
Dodano: 28.02
0
0

śniło mi się, ze biegam po lesie bez butów. Byłam mega szczęśliwa z tego tytułu

Twoje imię: ~EllaS
Dodano: 26.02
0
0

śnił mi się długi bieg po plaży...ciekawe jakie będzie zakończenie tego biegu :)

Twoje imię: ~qdbp
Dodano: 15.10
0
0

Miałem sen, w których biegłem po pustyni bez butów jak Cejrowski, i może faktycznie czuję, że czegoś mi brakuje w życiu

Twoje imię: ~z
Dodano: 12.09
0
0

Biegałam boso po śniegu


x