Inne nazwy snu:

niebo

darmowy sennik Sen o obłokach

Króluje ponad głowami wszystkich ludzi, zwierząt, całym światem przyrody, potrafi wzbudzać zachwyt swoim pięknem, nierzadko przerażenie, kiedy jest zasnute ciemnymi, ciężkimi chmurami. Niebo, bo tym motywie sennym mowa, ma wiele symboli odnoszących się do ludzkiego życia. W zależności od kontekstu, sytuacji, w jakiej ten motyw senny występuje, można go różnie interpretować.
  • Sen, w którym śniący obserwuje czyste, bezchmurne niebo to oznaka pozytywnych, optymistycznych wydarzeń w życiu śniącego. Będą one dotyczyć zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. 
  • Zachmurzone niebo, czego się można spodziewać, nie jest już tak optymistyczną wróżbą, podobnie jak ciemne chmury zakrywające błękit nieba, tak w życiu śniącego nadejdą ciemne, złowrogie chmury zakrywające radość życia. Przyniosą one kłopoty i trudniejsze chwile, z którymi śniący powinien sobie jak najszybciej poradzić. 
  • Ciemne, granatowe chmury zapowiadające deszcz lub burzę, są sugestią, by zachować szczególną ostrożność w swoich działaniach. To przestroga, by w najbliższym czasie nie podejmować żadnych wiążących decyzji, szczególnie finansowych.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Wszytkie dane zostały exportowane do pliku!
Twoje imię: Carla
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.


x