Inne nazwy snu:

Sen o starej koszuli, sen o zgubieniu koszuli

Sen o koszuli interpretuje się bardzo często w zależności od tego, czy jest ona czysta i schludna, czy może wręcz przeciwnie zaniedbana i zniszczona. I tak – ta czysta zawsze będzie symbolizować pozytywne zdarzenia, natomiast koszula stara nawiązywać będzie do nieprzyjemnych chwil. Według sennika koszula nowa i elegancka zapowiada dobre zmiany w życiu osoby śniącej. Sen taki najczęściej interpretuje się w odniesieniu do życia zawodowego osoby śniącej, ponieważ to waśnie elegancka koszula najczęściej kojarzy się z pracą.
darmowy sennik Sen o koszuli

Stara koszula, którą widzimy we śnie nawiązuje do sporych problemów z przystosowaniem się do różnych życiowych sytuacji. Z kolei brudna koszula oznacza, że osoba śniąca ma nieczyste sumienie, albo po prostu jest niedbała.

Jeżeli we śnie widzisz koszulę podarto to jest to zwiastun bardzo nieprzyjemnych wydarzeń.

Sen o zgubieniu koszuli to z kolei ostrzeżenie przed romansem, który wyjdzie na jaw i bardzo ci zaszkodzi.

Sen, w którym pierzemy koszulę jest ostrzeżeniem przed fałszywymi ludźmi, którzy za wszelką cenę próbują ci zaszkodzić.

Interpretacja snu o koszuli często zależy też od koloru koszuli. Sen o białej koszuli zapowiada bardzo szczęśliwe życie, które biegnąć będzie spokojnie i przyjemnie każdego dnia. Czarna koszula to oczywiście symbol negatywny – zwiastuje nadejście choroby, a nawet żałobę wśród najbliższych. Koszula czerwona ostrzega przed sporymi zawirowaniami w życiu – zarówno prywatnym jak i osobistym.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Adrian
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Śniło mi się że miałem całą szafę koszul i nie mogłem się zdecydować którą wybrać co może oznaczać taki sen?


x