darmowy sennik Sen o białej sukni

Biała suknia widziana we śnie symbolizuje najczęściej jest związana z naszą sferą seksualną. Może ona oznaczać z jednej strony, że mamy niespełnione pragnienia i potrzeby, a z drugiej zaś, że sfera ta jest dla nas tematem tabu i nie chcemy jej poruszać. Według sennika biała suknia wieczorowa obrazuje nasze onieśmielenie nowym znajomym. Znaczenie snu biała suknia kiedy mamy dużo białych sukienek to chwilowe braki finansowe, które dadzą nam się we znaki. Kupowanie białej sukni we śnie symbolizuje poprawę dotychczasowego życia.

Według sennika biała suknia, którą pierzemy to znak, żeby zacząć oszczędzać, bo wydajemy znacznie za dużo przy naszym skromnym budżecie. Może nas to doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji i finansowego kryzysu. Podarta biała suknia wróży nam wielkie zawstydzenie z czyjegoś powodu. Ktoś postawi nas w nieprzyjemnej sytuacji albo powie coś dla nas kompromitującego. Może ona także być ostrzeżeniem przed kłótniami.

Kiedy zakładamy białą suknię we śnie, czeka nas spełnienie. Jeśli jest ona dla nas piękna i wymarzona, ziszczą się teraz nasze marzenia i plany. Koronkowa biała suknia oznacza niepodziewane trudności, które jednak uda nam się pokonać. Widok starej sukni oznacza fałszywych ludzi wokół Ciebie. Zaplamiona jest symbolem zniewagi na oczach innych. 

Biała suknia większości ludzi kojarzy się z suknią ślubną. Ta z kolei jest zazwyczaj pozytywną wróżbą, więc nie należy się obawiać snu o niej. Kiedy przymierzamy suknię ślubną, chcemy na jawie być akceptowani przez naszego partnera, a być może też liczymy na jego przebaczenie, ponieważ ukrywamy przed nim jakieś sprawy z naszej przeszłości. Kiedy nosimy piękną, białą suknię czeka nas dobrobyt oraz szczęście. Jeśli same ją sobie szyjemy, nasza pracowitość spotka się z nagrodą. Gdy śni nam się, że mamy ją na sobie, czeka nas miłość, dobre samopoczucie oraz realizowanie się w roli matki i żony. Kiedy zaś suknię widzimy na kimś oznacza, że może nam to szczęście oraz dobrobyt zostać odebrane przez osobę, która jest zazdrosna o nasze życie. Biała suknia ślubna z welonem wróży nam zaś spełnienie wszelkich życzeń. 

Biała suknia komunijna pojawiająca się we śnie oznacza zaś czystość, niewinność oraz może być ona symbolem zbliżającego się wielkiego wydarzenia w Twoim życiu, które może przyczynić się do wielkiej zmiany.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Janina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Uwielbiam senniki.

Twoje imię: strojnisia
Dodano: 1.03
0
0

widziałam we śnie moją suknię ślubną. Wisi sobie na strychu, piękna, biała, jak nowa...Uspokaja mnie ten sen, bo mam tylko dobre wspomnienia związane ze ślubem i weselem. Znaczenie mega pozytywne

Twoje imię: ~urszlka22
Dodano: 8.10
0
0

MI sie snila podarta suknia.. zaraz potem byla ogromna klotnia, ktora sie skonczyla rozpadem kolezenstwa..

Twoje imię: ~ewa
Dodano: 7.06
0
0

widzę nieżyjący mamę cieszę się ze żyje ale nie chcę się z nią spotkać

Twoje imię: ~Ulka223
Dodano: 10.04
0
0

Przed moim weselem to biała sukienka mi się sniła prawie co noc.. Nie mogłam spać po nocach póżniej bo się stresowałam co z moją sukienką i co się do ślubu może wydarzyć!


x