darmowy sennik Sen o białym psie

Według sennika biały pies oznacza, że w najbliższym czasie możesz się spodziewać wzbogacenia. Mogą to być zarówno korzyści materialne, jak i duchowe. Sen o białym psie symbolizuje również szczęście w grach losowych. Znaczenie snu biały pies to także szczery związek oraz przyjaźń, które udało nam się zbudować. Być może posiadamy też duchowego opiekuna chroniącego nas przed złem. Chronią nas teraz dobre duchy i nic nie jest w stanie nam zaszkodzić. Możemy w pełni cieszyć się szczęściem rodzinnym, jak i podejmować się inwestycji. Biały pies jest więc dobrym znakiem i jego pojawienie się we śnie należy odczytywać jak najbardziej pozytywnie. 

Kiedy śni nam się chory pies, popełnimy w towarzystwie jakąś gafę. 

Kiedy pies we śnie jest martwy, oznacza to koniec uczucia lub przyjaźni. Możesz teraz stracić również czyjeś zaufanie poprzez swoje nieodpowiednie zaufanie czy wyjawienie jakiejś tajemnicy. Według sennika martwy pies to również ostrzeżenie przed znajdowaniem się w towarzystwie niewłaściwych osób. 

Jeśli śnią nam się dwa psy, dla odczytania symboliki musimy się skupić na ich zachowaniu. Jeśli się ze sobą bawią, jest to wróżba harmonii w małżeństwie. Kiedy zaś walczą ze sobą, dla par może to oznaczać drobne nieporozumienia, które jednak mogą się przerodzić w poważne awantury. Cała sfora psów symbolizuje natomiast wielkie szczęście, nadejście pogodnych dni, nawet jeśli teraz nic w Twoim życiu się nie układa. 

Gdy pies jest ranny, zwiastuje ona zdradę przyjaciela. Zarówno Ty możesz mu zrobić krzywdę, jak i ktoś inny i będzie ona wówczas potrzebował Twojej pomocy, pocieszenia w trudnych dla niego chwilach. 

Pies z kotem widziany we śni wróży domowe kłótnie i awantury. 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Tereska
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: gosia
Dodano: 1.03
0
0

Pies zawsze kojarzył mi się z przyjacielem. Biały pies we śnie symbolizuje piękno przyjaźni , przynajmniej ja tak to odczytuję. Bardzo pozytywne znaczenie ma dla mnie ten sen

Twoje imię: uleczka
Dodano: 28.02
0
0

Przyśnił mi się biały pies z ranną łapką. Następnego dnia zadzwonił do mnie przyjaciel i oznajmił, że rozstał się z dziewczyną...

Twoje imię: ~NatU
Dodano: 26.02
0
0

Kocham psy cieszę się,że w moim śnie często pojawiają się białe psiaki

Twoje imię: ~marik1234
Dodano: 15.10
0
0

A co znaczy sen, w którym widziałem swojego białego psa?

Twoje imię: ~sylwia998
Dodano: 8.10
0
0

ja sie wzbogacilam ale o nowego pieska.. bialego. :)


x