Inne nazwy snu:

bagno znaczenie snu, mokradła sennik, tonąć w bagnie sennik

Sen o bagnie jest przejawem obaw, strachu śniącego o swoją przyszłość, to co może się wydarzyć a nie będzie miał na to wpływu.
darmowy sennik Sen o bagnie

  • Widok bagna we śnie to według niektórych senników zapowiedź bardzo ciężkiej pracy, która nie będzie przynosić zbyt wysokich zarobków, wchodzenie do bagna symbolizuje ze śniący otacza się niemoralnymi osobami, z którymi znajomość może mieć negatywny wpływ na jego życie. Sen sugeruje, że śniący w swoich działaniach wybrał nieodpowiednie, nieskuteczne metody w dążeniu do osiągnięcia swojego celu. Jeżeli śniący widzi inną osobę w bagnie, to może oznaczać, że błędy będą miały na śniącego ogromny wpływ, to również zapowiedź choroby.
  • Kiedy śniący obserwuje w swoim śnie bagno to oznacza, że w realnym życiu powinien on odłożyć na późniejszy czas realizację nowych projektów, zamiarów, czy przedsięwzięć, gdyż obecny czas nie jest odpowiedni na nowe zadania, skończą się one niepowodzeniem, przyniosą kłopoty. Utknięcie w bagnie we śnie jest odzwierciedleniem niepokoju śniącego o swoją przyszłość. Czuje niepewność, co może go w niedługim czasie spotkać.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Aga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Polecam tą stronę

Twoje imię: Sylwek
Dodano: 27.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: gabriela
Dodano: 1.03
0
0

stałam nad bagnem we śnie, taka smutna i zamyślona, jakby zagubiona nawet. Sen doskonale odzwierciedla moje obawy i niepewność o przyszłość. Celna interpretacja

Twoje imię: Tadek
Dodano: 28.02
0
0

Sen był bardzo męczący...wpadłem do bagna i nie mogłem się z niego wydostać. W życiu mam podobnie...

Twoje imię: ~Pablo363
Dodano: 15.10
0
0

Śniło mi się takie bagno i chyba to nie oznacza nic dobrego.


x