darmowy sennik Sen o ciąży bliźniaczej

Według sennika ciąża bliźniacza wskazuje na zwiększony trud w osiągnięciu jakiegoś celu, jednak kiedy będziemy cierpliwi i ostrożni, szybko zostaniemy nagrodzeni za wysiłki. Każda ciąża jest symbolem rozpoczynania w życiu czegoś nowego, nadejścia kolejnego etapu. Wkrótce będziemy musieli również sprawdzić się w nowej roli, ale nie powinniśmy się jej obawiać. Ponadto sen o ciąży bliźniaczej zapowiada nam podwójne korzyści czerpane z nowej sytuacji. Kiedy kobieta śni, że jest ciężarna, spełnią się jej marzenia. Jeśli zaś widzimy inną kobietę w ciąży, czeka nas przypływ gotówki. 

Znaczenie snu ciąża bliźniacza to także bezpieczeństwo w biznesie, wierność oraz zadowolenie z życia. Jeśli we śnie posiadamy bliźnięta, czekają nas dobre wiadomości. Urodzenie bliźniąt oznacza powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego, jest to więc dobra wróżba dla osób, które zmagały się z różnymi dolegliwościami. Kiedy widzisz bliźnięta we śnie, poprawi się Twoja sytuacja finansowa. Zdrowe bliźnięta są symbolem wielkiego spełnienia, chore zaś zwiastują kłopoty rodzinne. Kiedy śnią nam się bliźnięta jednojajowe, będziemy z siebie bardzo zadowoleni. Bliźnięta syjamskie zapowiadają natomiast straty w finansach. 

Poród we śnie obrazuje pewnego rodzaju oczyszczenie, odciążenie organizmu. Kiedy uczestniczymy w szczęśliwym porodzie, czeka nas radość i wielkie szczęście. Narodziny chłopca zwiastują szczęście w interesach, a dziewczynki bolesne doświadczenia. Jeśli widzimy czyjś poród, zdobędziemy w nieuczciwy sposób majątek. Kiedy poród był nieszczęśliwy, czeka nas ból i smutek. Jeśli samemu rodzimy we śnie, czekają nas same korzyści oraz uwolnienie od zmartwień. Nasz bolesny poród zwiastuje zbliżająca się chorobę. Ciężki poród to nieszczęśliwe małżeństwo. Martwy płód oznacza zaś żałobę.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Gustaw
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: kobietka
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się kiedyś, że widziałam kobietę w ciąży. Niedługo potem dostałam zastrzyk gotówki. Znaczenie snu mega pozytywne

Twoje imię: ~sennik ciąza
Dodano: 8.10
0
0

Super !

Twoje imię: ~felicjana55
Dodano: 8.10
0
0

Zaraz po snu o ciazy znalazlam milosc swojego zycia.. chyba faktycznie ciaza oznacza nowy etap w zyciu :D

Twoje imię: ~Marek912
Dodano: 10.04
0
0

Ciąża bliźniacza dla mężczyzny ma jakieś znaczenie? Dziwne uczucie widzieć że jest się w ciąży i to jeszcze bliźniaczej...


x