Inne nazwy snu:

biały kot znaczenie snu, biały kot sennik

Sen o kocie to bardzo znaczący sen, posiada wymiar symboliczny. To motyw senny interpretowany przez senniki, jak i tradycję ludową. Kot to przede wszystkim nawiązanie do sfery uczuć i potrzeb, to symbol przebiegłości i fałszu, jak i niezależności i mocy. Zagłębienie się w interpretację snu o kocie pozwoli na dostrzeżenie także pozytywnych przesłań snu o kocie. Zwrócenie uwagi na szczegóły i drobne rzeczy pozwoli na bardziej dokładną analizę snu o kocie.
darmowy sennik Sen o białym kocie

  • Biały kot we śnie to według niektórych senników zapowiedź szczęścia i spokojnych, przyjemnych chwil. Sen o białym kocie interpretowany jet tez w inny sposób. Jeśli śniący widzi w swoim śnie zaniedbane, chudego kota, to taki sen może być zapowiedzią trudniejszych chwil, to zapowiedź złych wieści. Jeśli śniący śni, że głaszcze białego kota, powinien być przygotowany, że jego starania nie zostaną docenione przez otoczenie. To przykra sytuacja, która spowoduje brak chęci do dalszego działania. Jednak śniący nie powinien się tym martwić, gdyż z biegiem czasu sytuacja może ulec zmianie.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Weronika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: smerf
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że siedzę na kanapie z kotem na kolanach i głaszczę jego futerko. Bardzo się ostatnio staram aby ktoś mnie docenił i to co robię..jak będzie, to się okaże. Interpretacja bardzo trafna

Twoje imię: kazik
Dodano: 28.02
0
0

Zawsze uważałem, że koty są fałszywe. Zgadzam się z sennikiem

Twoje imię: ~Pati
Dodano: 26.02
0
0

Nie lubię kotów,ale we śnie pojawił się biały, który ma symbolizować szczęście...oby sen się ziścił

Twoje imię: ~madzia3632
Dodano: 15.10
0
0

Przyśnił mi się taki kot i według znaczenia snu to dobry znak :D


x