Inne nazwy snu:

robić bałagan sennik, sprzątać bałagan we śnie

Bałagan jako symbol senny ma dość bezpośrednie odniesienie do rzeczywistości, pokazuje cechy osobowości, wydarzenia i sytuacje, które mają bezpośredni wpływ na życie śniącego.
darmowy sennik Sen o bałaganie

  • Widok bałaganu we śnie, który dotyczy mieszkania śniącego to znak, by pomyślał o odpoczynku od pracy, zwolnił swoje tempo i zbyt mocno nie angażował się w swoje życie zawodowe, gdyż nadmierne zaangażowanie nie przyniesie mu niczego dobrego, jedynie duży stres i bardzo napiętą sytuację, która z kolei doprowadzić może do konfliktów i nieprzyjemności.
  • Sen, w którym śniący bałagani, jest dla niego ostrzeżeniem przed podejmowaniem zbyt pochopnych decyzji, które mogą negatywnie wpłynąć na jego życie, to znak, by dłużej zastanowić się nad swoim postępowaniem, pomyśleć dłużej nad każdym swoim kolejnym krokiem.
  • Jeśli śniący sprząta bałagan, który sam zrobił lub ktoś inny, to dla niego dobry znak, mówi, że uda się śniącemu podjąć słuszną decyzję, która będzie mieć pozytywny wpływ na jego życie. Być może ta sytuacja dotyczy jakiegoś jednego, konkretnego wydarzenia, które znacznie ułatwi funkcjonowanie śniącemu.
  • Sen, kiedy śniący nie jest w stanie poradzić sobie z bałaganem, nie może go posprzątać, to znak by zastanowił nad tym, co dla niego ważne, spojrzał na pewne sprawy z odpowiedniej perspektywy i podjął decyzję, którymi powinien zająć się w pierwszej kolejności, a które może zostawić na później lub całkiem z nich zrezygnować.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Bernatka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

Twoje imię: kazia
Dodano: 1.03
0
0

widziałam mieszkanie we śnie tak strasznie zagracone, że nie można było zrobić kroku. Wszędzie panował okropny bałagan. Fakt zmęczona jestem swoją pracą i natłokiem zadań...Zgadzam się z tą interpretacjąk

Twoje imię: Jan
Dodano: 28.02
0
0

Bałagan, który jest obecnie w moim w życiu nie daje mi spokoju.Muszę w końcu coś z tym zrobić. Bardzo trafna interpretacja

Twoje imię: ~Ula
Dodano: 15.10
0
0

Śniło mi się, że sprzątałam swój pokój i taki sen oznacza chyba coś dobrego, prawda?


x