Inne nazwy snu:

egzorcyzm, widzieć egzorcyzm, egzorcysta

Opętanie jest w wierze chrześcijańskiej traktowane jako walkę człowieka z demonem, jest to wewnętrzny problem zagłuszający możliwość kontaktu z Bogiem. Sposobem na walkę z demonem lub uzdrowienie jest egzorcyzm. Przy udziale egzorcysty odprawiane są czynności mające na celu wygnanie demona z ciała człowieka opętanego. Obłęd jest jedną z najstraszniejszych rzeczy, która może spotkać osobę wierzącą. W realnym życiu jest to straszne i niebezpieczne przeżycie, ale co oznacza we śnie? Sny są swojego rodzaju przestrogą i ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem, które na nas czyha lub sami sprowadzamy na siebie problemy. Jest to informacja przekazywana od podświadomości, że coś próbuje zaburzyć nasz spokój lub ktoś z otoczenia bardzo źle na nas wpływa. Sny nieraz są również pewnego rodzaju zapowiedzią lub wróżbą. Nasze przeczucia, odczucia i myśli przekładane są na obrazy senne, dzięki którym możemy dowiedzieć się co siedzi w naszej głowie lub do czego doprowadzą wydarzenia z naszego życia. Egzorcyzm we śnie jest oznaką, iż w Twojej głowie odbywa się walka między tym co według Ciebie jest dobre, a co złe. Być może gnębią Cię wyrzuty sumienia, sprawiłeś komuś przykrość lub wydarzyło się coś czego żałujesz, a może zbytnio martwisz się o innych i nie masz czasu, aby zadbać o siebie? Wszystko co dzieje się na jawie ma wpływ na to co Ci się śni. Aby odpowiednio zinterpretować sny należy bardzo uważnie i dokładnie je przeanalizować. Egzorcyzm jest bardzo ważnym symbolem sennym, może oznaczać, że pragniesz uwolnić się od toksycznego otoczenia jakim jest towarzystwo, miejsce lub czynności, które wykonujesz. Jest to oznaka, pragnienia wolności, swobody i całkowitej zmiany Twojego życia. Egzorcyzm jest także oznaką, że posiadasz w sobie silę, aby walczyć z niedogodnościami życia. Pokazuje, że jesteś na tyle silny, by zwalczyć przeciwności losu. Odpowiednia interpretacja pozwoli na uzyskanie wskazówek, które pomogą w zmianie życia lub rozwiązaniu problemów. Znaczenie zależy od szczegółów snu takich jak osoba odprawiająca egzorcyzm, Twoja funkcja we śnie oraz to jak Ty sam zachowujesz się w stosunku do egzorcyzmu.
darmowy sennik Sen o odprawianiu egzorcyzmów

Znaczenie snu:
 • Widzieć egzorcyzmy: nie czujesz się komfortowo w nowej roli.
 • Przygotowywać się do egzorcyzmu: W Twojej rodzinie zbyt często dochodzi do kłótni, zmień to.
 • Odprawiać egzorcyzmy: nowe obowiązki będą wymagały Twojej odwagi.
 • Przechodzić egzorcyzmy: czekają Cię duże i korzystne zmiany.
 • Rozmowa z egzorcystą: zapowiedź nowych, korzystnych znajomości.
 • Kłótnia z egzorcystą: przyszłe ważne wydarzenia będą miały wpływ na Twoją karierę.
 • Zamawiać egzorcyzm: bliscy pomogą Ci w rozwiązaniu problemów.
 • Bać się egzorcyzmu: wkrótce spotka Cię nieprzyjemna sytuacja.
 • Być świadkiem egzorcyzmu: w najbliższym czasie czeka Cie zastrzyk gotówki.
 • Opętanie: Twoje problemy biorą się z Twojej obojętności.
 • Demon: musisz zacząć dbać o własne zdrowie, Twoje samopoczucie ulegnie pogorszeniu.
 
Sen o odprawianiu egzorcyzmów może być bardzo intensywnym i niepokojącym doświadczeniem. Odprawianie egzorcyzmów to akt usuwania rzekomo obcego ducha, demona lub siły z ciała lub duszy osoby, której przypisuje się opętanie. Interpretacja tego snu może różnić się w zależności od osobistych przekonań i doświadczeń snującej osoby. Oto kilka możliwych interpretacji:
 
 • Lęk przed nadnaturalnymi siłami: Sen o odprawianiu egzorcyzmów może odzwierciedlać nasze wewnętrzne lęki związane z nadnaturalnymi siłami i nieznanym. Może to być odbicie naszych obaw przed czymś, co wydaje się być poza naszą kontrolą. 
 
 • Przypomnienie o wewnętrznych konfliktach: Sen o odprawianiu egzorcyzmów może być metaforą dla naszych wewnętrznych konfliktów, wewnętrznych walk i prób pozbycia się złych myśli, nawyków lub negatywnych emocji. 
 
 • Potrzeba oczyszczenia i uzdrowienia: Egzorcyzmy często są związane z wiarą w możliwość oczyszczenia i uzdrowienia. Sen taki może odzwierciedlać naszą potrzebę uwolnienia się od negatywnych wpływów, aby poczuć się bardziej wewnętrznie wolnym i uzdrowionym.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Blanka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.


x