Inne nazwy snu:

znaczenie snu o atakujących pająkach, co oznacza sen w którym jesteśmy atakowani przez pająki,

Otaczają cię pająki? Oznacza to, że możesz spodziewać się w najbliższych dniach sukcesu, np. zwiększenia dochodów. Prawdopodobnie zaczyna się najbardziej owocny rozdział w twoim życiu pod względem finansowym, dlatego pamiętaj o założeniu konta oszczędnościowego na wszystkie dochody. Jeżeli jednak otaczające pająki zaczną cię kąsać, sen już wcale nie ma pozytywnej konotacji, wręcz przeciwnie — doświadczysz zdrady od osoby, która jest ci niezwykle bliska. Co więcej, wszystko zacznie się walić — utracisz źródło swoich dochodów. Jeżeli zechcesz je odzyskać, będziesz musiał wykazać się cierpliwością oraz determinacją w działaniu.
darmowy sennik Sen o atakujących pająkach

Pająk — znaczenie snu, w którym widzimy pająka

Pająk może być oznaką relacji męskich z kobiecymi — jest ostrzeżeniem przed nadmierną naiwnością wobec kobiet. Jeżeli widzimy pająka we śnie, może on również oznaczać podświadome pragnienia natury seksualnej. Czujesz pożądanie oraz niepohamowaną namiętność w stosunku do bliskiej ci osoby, jednakże boisz się wykonać pierwszy ruch. Jednakże pająk nie należy wskaźników pozytywnej strony intymności — związany jest on z podstępnym działaniem, które może być niekorzystne w skutkach. Jeżeli przestraszysz się pająka we śnie, może to oznaczać, że dręczą cię wyrzuty sumienia.

Pająk — znaczenie snu, w którym zabijamy pająka

W marzeniu sennym zabijasz pająka, co oznacza kłótnię z bliską ci osobą. Jeżeli nie wyjaśnicie sobie poszczególnych spraw, dojdzie do ogromnego konfliktu, który pogorszy waszą relację do tego stopnia, że nie będziecie chcieli ze sobą przebywać, ani się znać. Z drugiej strony, jeżeli po przebudzeniu sen nie był dla nas traumatyczny, może to oznaczać, że najbliższa przyszłość związana jest ze szczęściem oraz możliwością pojawienia się sukcesu w życiu prywatnym lub zawodowym.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Wszytkie dane zostały exportowane do pliku!

x