Inne nazwy snu:

piorun, grzmot

Chociaż sen o piorunie nie jest przyjemny, nie należy się go obawiać. Najczęściej ma on pozytywne znaczenie, może zwiastować wielką sławę lub jakieś znaczące odkrycie.
darmowy sennik Sen o piorunie

Znaczenie snu:
Kiedy boisz się pioruna we śnie, przejmujesz się niepotrzebnie i na zapas. Musisz zacząć myśleć pozytywnie. Burza z piorunami oznacza pomyślność oraz wielkie sukcesy, również w sferze zawodowej. Piorun trafiający w dom to straty w biznesie. Błyski widziane na niebie symbolizują spory sukces, z którego będziesz bardzo dumny. Według sennika piorun uderzający z hukiem to jakaś przeszkoda w realizacji planów. Znaczenie snu piorun, kiedy Cię on trafia, to przezwyciężenie wszystkich problemów i okres stabilizacji życiowej. 

Piorun kulisty oznacza osiągnięcie korzyści w ciekawych okolicznościach. Pioruny pojawiające się przy pogodzie to dobry znak na przyszłość. Pioruny z grzmotami oznaczają radosne spotkanie z przyjaciółmi. 

Piorun uderzający w drzewo jest zwiastunem jakiegoś ciosu np.: utraty ukochanej osoby czy też rozstania z nią.

 

Sen o piorunie może być intensywnym i niezwykłym doświadczeniem, ponieważ pioruny są silnymi zjawiskami atmosferycznymi, które są często kojarzone z potężną energią i siłą natury. Interpretacja snu o piorunie może mieć różne znaczenia w zależności od kontekstu snu oraz emocji, jakie towarzyszyły temu doświadczeniu. Oto kilka możliwych interpretacji snu o piorunie:

 

 

  • Potencjalne zagrożenie: Pioruny mogą być związane z potencjalnym zagrożeniem i niebezpieczeństwem. Sen taki może odzwierciedlać twoje lęki lub obawy związane z konkretną sytuacją lub aspektem twojego życia.

 

 
  • Silne emocje: Pioruny są zjawiskiem o intensywnej energii. Sen o piorunie może być odbiciem twoich silnych emocji, które mogą być trudne do opanowania lub zrozumienia.
 
  • Transformacja i zmiana: Pioruny często towarzyszą burzom, które są związane z przemianami w atmosferze. Sen taki może wskazywać na pragnienie transformacji i zmiany w swoim życiu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: wiolek55
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 21.01
0
0

Polecam ten sennik.

Twoje imię: Barbara
Dodano: 28.11
0
0

Sprawdza się!

Twoje imię: Witek
Dodano: 28.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.


x