Inne nazwy snu:

brudzić się błotem sennik, błoto znaczenie snu

Sen o błocie, to wbrew pozorom pozytywny znak, błoto widziane we śnie zapowiada szeroko rozumiane szczęście, które dotyczyć może każdej z dziedzin życia, zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Jeżeli śniący śni, iż we śnie wdepnął w błoto, to taką sytuację powinien odebrać jako bardzo optymistyczny znak, zapowiada on śniącemu znaczną poprawę jego pozycji majątkowej, jego sytuacja finansowa znacznie się polepszy, a co za tym idzie nastawienie do życia śniącego.
darmowy sennik Sen o błotnistej drodze

  • Błoto we śnie odnosić się może również do sfery psychiki śniącego, to pewne, niewyjaśnione sytuacje z przeszłości, które nie pozwalają na osiągnięcie spokoju śniącemu. 
  • Jeżeli śniący śni, że wchodzi w błoto to dla niego może być sugestią, że znajduje się w otoczeniu bardzo sprytnych ludzi. Zapadanie się w błocie to znak nadchodzących ciężkich chwil, z którymi jednak śniący sobie poradzi.
  • Niektóre senniki interpretują przechodzenie przez błoto jako ostrzeżenie przed utratą zaufania i przyjaźni. Błoto na ubraniu oznacza wątpliwości śniącego dotyczące jego sytuacji.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Hanlin
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

Twoje imię: karla
Dodano: 28.02
1
0

Męczą mnie sprawy z mojej przeszłości. Zawsze kiedy wracam do nich pamięcią we śnie pojawia się błotnista droga


x