darmowy sennik Sen o basenie

Według sennika basen może oznaczać nasze oczyszczenie z nieprzyjemności, poradzenie sobie w końcu z wszystkimi kłopotami i przeciwnościami losu. Pusty basen jest zaś symbolem kompleksów, złudzeń oraz marzeń o czymś nierealnym. Kiedy widzimy basen u kogoś, kieruje nami zazdrość lub ni jesteśmy zadowoleni z obecnej sytuacji życiowej. 

Sen o basenie, kiedy się w nim kąpiemy to wróżba poznania nowych, ciekawych osób. Radość z kąpieli zwiastuje wielką satysfakcję z życia. Kupowanie basenu to znak, że zbliżają się radosne chwile. Pływanie w nim jest symbolem łatwego radzenia sobie z trudnościami. Kryty basen jest znakiem, że jesteśmy o coś lub kogoś zazdrośni. Wyścigi w basenie wróżą przyjemną rywalizację. Kupowanie biletu na basen wróży poprawę sytuacji. Znaczenie snu basen, kiedy należy on do kogoś innego to trudności finansowe oraz możliwe straty.

Kiedy w basenie jest czysta woda, uda Ci się pokonać problemy. Basen z brudną wodą symbolizuje pojawianie się kogoś nowego w Twoim życiu. Kiedy obserwujemy jak inne osoby pływają w basenie, spełnią się nasze marzenia. Jeśli pływamy razem z nimi, mamy dobre relacje z ludźmi. Warto się im przyjrzeć, może są to bliscy lub rodzina. Jeśli posiadamy basen koło domu, koniecznie musimy uporządkować swoje życie uczuciowe. W tym celu warto szczerze rozmawiać o uczuciach i nie wstydzić się tego. 

Zjeżdżalnia w basenie oznacza, że nie stoisz twardo na ziemi. Tracisz właśnie grunt pod nogami i musisz podjąć pewne decyzje. Co więcej Twoje sukcesy mogą wywoływać zazdrość i zawiść innych. Zjeżdżanie na zjeżdżalni to wróżba powrotu do beztroskiego życia. Kiedy widzimy jak zjeżdżają po niej dzieci, problemy w pracy odbiją się na naszych bliskich. Jeśli spadasz ze zjeżdżalni, możesz się spodziewać problemów osobistych. Zjeżdżanie do wody to oznaka zawiści i zazdrości. 

Woda związana jest bardzo mocno ze znaczeniem snu basen. Czysta woda jest symbolem równowagi emocjonalnej. Kąpiel w niej lub woda butelkowana to znak odnowy i regeneracji. Spokojna woda zwiastuje spokój i inne spojrzenie na problem, który uda nam się rozwiązać. Wzburzona woda jest natomiast wróżbą codziennych problemów. Kąpiel w brudnej wodzie oznacza negatywne sytuacje. Dobrym wyjściem będzie teraz zachowanie ostrożności. Zielona woda zwiastuje odrzucenie przez ukochaną osobę. Zimna woda to pozytywne myśli. Chodzenie po niej oznacza pełną kontrolę nad emocjami. Szum wody zwiastuje wielką radość. Przeglądanie się w wodzie symbolizuje nieudane próby oszukania samego siebie. 

Jeśli wpadasz do wody, czeka Cię cierpienie. Jej noszenie jest przestrogą przed możliwym pożarem. Picie wody zwiastuje pomoc w niebezpieczeństwie. Jej rozlanie nakazuje zachowanie umiaru. Uciekanie przed falą to znak, że oddalasz się od ludzi i skrywasz głęboko emocje. Musisz w końcu wyjść z cienia i otworzyć się na innych.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Zygmunt
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

Twoje imię: paula
Dodano: 1.03
0
0

Śnił mi się ogromny basen stojący pośrodku mojego ogrodu. Był pełen czystej wody. Znaczenie snu o basenie jest bardzo szerokie i nie wiem do końca jakie będzie miało znaczenie w moim życiu...ale może rzeczywiście to znak swego rodzaju oczyszczenia?

Twoje imię: ~darex
Dodano: 26.02
0
0

Bardzo trafna interpretacja

Twoje imię: ~darek
Dodano: 15.10
0
0

Bardzo trafna interpretacja snu, zgadzam się w 100%, polecam każdemu tą stronę


x