darmowy sennik Sen o autobusie

Według sennika sen o autobusie może oznaczać, że przykładnie podążamy określoną trasą, czyli pokonujemy po kolei wszystkie etapy życia. Sen o autobusie jest więc symbolem podporządkowania się określonym zasadom społecznym. Z jednej strony może on wyrażać ład i harmonię w naszym życiu, ale z drugiej zwiastuje monotonię i pojawia się w momentach znudzenia ustalonym porządkiem. Znaczenie snu autobus kiedy jest on pełen ludzi to zaś powodzenie w interesach. Kiedy jest on natomiast pusty, czekają nas jakieś zaszczyty. Jazda autobusem wyraża zbytnie uzależnienie od innych i zgodę na wszystko, co się wokół nas dzieje. Musisz wówczas stać się bardziej stanowczy i jasno wyrażać swoje zdanie. Kiedy samemu prowadzimy autobus, jesteś urodzonym przywódcą i Twoje umiejętności pozwolą innym wyjść z kłopotów. Dzięki temu możesz uzyskać szybko szacunek innych oraz osiągnąć sukces. Jeśli zaś widzisz autobus, który czeka na przystanku, Twoje interesy idą w dobrą stronę, choć teraz możesz się spodziewać wielu spraw do załatwienia. Kiedy czekasz na przystanku na przyjazd autobusu, czekają Cie pewne przeciwności losu. Jeśli widzisz wypadek autobusu, masz teraz szanse na zmiany Twojego życia na lepsze, musisz tylko wziąć sprawy w swoje ręce.

Wysiadanie z autobusu oznacza we śnie, że przestaniesz się angażować w swoje codzienne sprawy, lecz pamiętaj, że nie przyniesie to nic dobrego, zwłaszcza jeśli mowa o Twojej karierze. Pomyśl lepiej czemu tracisz motywację, może coś należy teraz zmienić. Autobus stojący w korku jest zaś wróżbą trudnego i niekorzystnego okresu w Twoim życiu. Musisz się teraz uzbroić w cierpliwość, bo kiedy on minie możesz wiele zdziałać. Palący się we śnie autobus jest z kolei wskazówką, że nie możesz pewnych rzeczy odwlekać na później. Spóźnienie się na autobus we śnie oznacza, że ktoś odwzajemni Twoje uczucia i masz szanse teraz na wielkie szczęście. 

Przystanek autobusowy we śnie jest symbolem powątpiewania w swoje umiejętności. Tak naprawdę stać Cię na wiele tylko musisz w siebie uwierzyć. Kiedy czekasz samotnie na przystanku autobusowym, brakuje Ci drugiej połówki. Nie możesz się jednak tym martwić, bo w końcu spotkasz kogoś, z kim będzie Ci raźniej iść przez życie. Jeśli wiele osób czeka z Tobą na przystanku, czeka Cię wielka przygoda, musisz jednak się otworzyć na nowe wyzwania. Stanie na przystanku autobusowym to wróżba okazji do zmian, na którą od dawna czekałeś. 

Bilet we śnie również nie pojawia się bez przyczyny. Jego kupowanie oznacza, że będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Sprzedawanie biletu symbolizuje jednak korzyści finansowe. Zużyty bilet zwiastuje natomiast straconą szansę. Jazda bez biletu wróży, że zgubią Cie czyjeś komplementy, którym nie powinieneś ufać. 

Autokar we śnie jest symbolem zmian lokalizacji np.: urlopu czy też szybki postęp na drodze do osiągnięcia celu. Jeśli we śnie widzisz autokar, jesteś przemęczony i potrzebujesz odpoczynku. Jazda nim oznacza najlepszy czas na urlop. Kiedy go prowadzisz, czeka Cię nudna praca, która w dodatku nie przyniesie Ci wiele zysków. Autokar piętrowy oznacza, że musisz zacząć postrzegać coś na wielu płaszczyznach. Wychodzenie z autokaru to znak, że masz szansę na sukces, bo jesteś teraz na dobrej drodze ku niemu. Jeśli autokar stoi na przystanku, czujesz się odpowiedzialny za swoich znajomych. Wypadek autokaru wróży Twój niepokój o sprawy finansowe.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Victor
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: miMa
Dodano: 1.03
0
0

śniło mi się, że siedzę sama na przystanku autobusowym...czułam, że muszę poczekać jeszcze trochę na coś lub może na kogoś? Czyżby sen o przystanku autobusowym odzwierciedlał tak dosadnie moje pragnienia?

Twoje imię: pola
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się,że kupowałam bilet na autobus. Ostatnio z cierpliwością u mnie kiepsko...sennik ma rację

Twoje imię: ~Paula12
Dodano: 15.10
0
0

Bardzo trafna interpretacja snu, super strona, polecam

Twoje imię: adam
Dodano: 1.12
0
0

jazda autobusem, koneiczność

Twoje imię: ~hana
Dodano: 5.06
0
0

Snilo mi sie ze jechalam autobusem z jakims mlodszym ode mnie chlopakiem. Na przystanku wysiadlam z nim ale zauwazylam zdziwiona ze nie mam butow tylko skarpetki (ciemne ale z czerwonymi pietami i palcami).po wymianie jakis zdan na ten temat ( tzn.chlopak powiedzial ze to nic takiego moge przeciez isc dalej) szlam z nim dalej. Potem juz sama znalazlam sie przy duzej rzece gdzie bym jakis dziwny most- moze raczej duza kladka po ktorej przeczolgiwalam sie na druga strone. ( czemu nie szlam?tylko sie czolgalam?) W polowie tej kladki zayrzymalam sie i dostrzeglam most -klasyczny duzy most. Obserwowalam goi wydawal mi sie znajomy jakbym tam juz byla i go pamietala. I to chyba byl juz koniec tego snu bo nic wiecej nie pamietam

Twoje imię: ~Piotrek!2
Dodano: 10.04
0
0

Śniło mi się że autobus jechał sam bez kierowcy a ja nie mogłem wysiąść ani przejąć kierownicę..

Twoje imię: ~BUSOMAT PL
Dodano: 29.03
1
0

Autobus to najlepszy środek transportu i dlatego tak się śni.


x