Inne nazwy snu:

bocian sennik, sen o bocianie znaczenie, bocianie gniazdo

darmowy sennik Sen o bocianach budujących gniazdo

Bocian we śnie jako motyw senny ma kilka ciekawych, a przy tym optymistycznych znaczeń, które w mniej lub bardziej bezpośredni sposób będą mieć wpływ na życie śniącego. 
  • Sen o bocianie to zapowiedź powiększenia się rodziny, czyli tak jak w popularnych opowiastkach dla dzieci, tak i senniki utożsamiają bociana z pojawieniem się dziecka. 
  • Inne interpretacje snu o bocianie stanowią przestrogę, zwłaszcza wtedy, kiedy śniący widzi bociana w locie, to dla niego ostrzeżenie przed kradzieżą. Klekot bociana to zapowiedź bardzo ważnych zmian w rodzinie. Bocian spacerujący po łące to znak, że niedługo ktoś z otoczenia śniącego wstąpi w związek małżeński, tym samym legalizując swój dotychczasowy związek. 
  • Kilka bocianów widziane we śnie to również dobry znak, są symbolem wiernych i oddanych przyjaciół, jakich śniący ma dookoła siebie. 
  • Samotny bocian dla osób wolnych jest zapowiedzią szansy na nowy związek, dla osób mających partnerów zapowiada szczęście i pomyślność w związku, rodzinie. Obserwowanie zalotów bocianich jest szansą na przygodę miłosną.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Fryderyk
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik odmienił moje życie.


x