Inne nazwy snu:

sen o niedopasowanym obuwiu, sen o różnych butach

Buty, które nosi określona osoba, mogą wiele powiedzieć o jej usposobieniu. Jako motyw senny odzwierciedlają pozycję społeczną. Z kolei buty kompletnie do siebie niepasujące mogą posiadać wiele znaczeń.
darmowy sennik Sen o butach nie do pary

Szczegółowe znaczenie snu:
  • Buty nie do pary jako przedmiot marzeń sennych oznaczają, że stawiasz pod znakiem zapytania własne działania i plany. Nie wiesz czy obrany kierunek w życiu przyniesie Ci coś dobrego, co napawa Cię obawą.
  • Buty nie do pary we śnie to symbol cudzołóstwa i mają za zadanie ostrzec nas. 
  • Symbol senny obuwia nie do pary buty akcentuje, że Twoje plany nie korespondują z tym, jak obecnie wygląda Twoja sytuacja życiowa. Postanowiłaś bądź postanowiłeś osiągnąć określony cel, ale mimo to postępujesz wbrew zasadom, które miały Cię przybliżyć do jego realizacji.
  • Obuwie nie do pary jako przedmiot marzeń sennych może być wyrazem tego, że do załatwiania pewnych spraw podchodzisz za szybko i byle jak. W efekcie nie wszystko dzieje się tak, jakbyś chciała bądź chciał.
  • Jeżeli widzisz we śnie buty nie do pary, najprawdopodobniej zmierzasz w niewłaściwą stronę. Przemyśl jeszcze swoje cele oraz środki, którymi planujesz je osiągnąć. Zmień też swoje nastawienie, albowiem w przeciwnym razie Twoja droga do rozwoju przedłuży się.
  • Chodzenie w butach nie do pary jako przedmiot marzeń sennych może wiele powiedzieć o śniącym. Prawdopodobnie jest to osoba, której ciężko przychodzi dostosowywanie się do nowych okoliczności w swoim życiu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Paulita
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.02
0
0

Nic dodać, nic ująć...wszystko się zgadza z opisem w senniku

Twoje imię: ~KAŚ
Dodano: 1.12
1
0

haha w moim śnie na jednej nodze miałam szpilki, a na drugiej trampka :P Nie mogłam ich zdjąć chociaż miałam obok buty do pary.


x