darmowy sennik Sen o ruszającym się zębie

Sen o ruszającym się zębie jest zwiastunem złych wiadomości. Mogą on dotyczyć niemal każdej sfery naszego życia, nawet śmierci znajomego, choć wydarzyła się ona już dawno temu. Według sennika ruszające się zęby symbolizują również straty finansowe. 

Znaczenie snu ruszający się ząb jest także powiązane z naszymi obawami o zdrowie. Jeśli za często myślimy o badaniach, lekach, który powinniśmy zażywać oraz dolegliwościach, które mogłyby nas spotkać, nic dziwnego, że śnią nam się kłopoty z zębami. Najważniejsze jest by nie popadać w paranoję. Kiedy boisz się o zdrowie, bo pojawiły się u Ciebie jakieś niepokojące objawy, idź na badania lub porady się specjalisty. Nie ma co się martwić na zapas, bo wiele z nich jest dla nas typowych.

Dodatkowo ruszający się ząb może zwiastować brak sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym lub po prostu spadek sił witalnych. Może najwyższy czas wybrać się na długo planowany urlop albo podzielić się z kimś obowiązkami zamiast codziennie opadać z sił. 

Często sen o ruszającym się zębie jest związany z jego wypadaniem. To z kolei jest symbolem śmierci kogoś z rodziny, choroby, rozstania czy straty. Wypadający ząb wróży nam także problemy finansowe. Tak samo jak ruszający się ząb jego znaczenie obejmuje również utratę sił oraz spadek energii. Może on również nawiązywać do urazu psychicznego, którego doświadczyliśmy. Zęby wypadające razem z krwią potęgują nieszczęście. Taki sen nie jest dobrym znakiem i należy być ostrożnym. 

Zepsute zęby ostrzegają nas przed porażkami i stratami. Jeśli planujemy więc jakieś inwestycje lub wydatki, należy się na razie z nimi wstrzymać. 

Ukruszony ząb albo złamany jest zaś zwiastunek jakiejś straty. Dotyczyć może ona życia osobistego, być może rozstaniemy się z ukochaną osobą, która zdawała się być nasza częścią.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Pamela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Uwielbiam senniki.

Twoje imię: Tadzio
Dodano: 29.05
0
0

Umarł mój dobry przyjaciel jakieś 2 tyg temu - miał wypadek na motorze a wczesniej mialem sen o ruszającym się zębie. Hmmm.. może sny rzeczywiście coś znaczą..

Twoje imię: ~Ol
Dodano: 26.02
0
0

najgorszy sen jaki miałam kiedykolwiek...

Twoje imię: ~renataD
Dodano: 8.10
0
0

jak dla mnie ruszajacy sie zab moze takze symbolizowac jakas zmiane w zyciu, bo na jego miejscu nowy wyrasta..

Twoje imię: ~~Olek
Dodano: 1.12
0
0

często mi się we śnie zęby ruszają, potem rano sprawdzam w lusterku czy są na swoim miejscu :D

Twoje imię: ~Dominiczka33
Dodano: 10.04
0
0

Tak strasznie się boje dentystów i jestem umówiona za tydzień na wizytę i od 2 dni mam koszmary przez to. Strasznie mnie to stresuje!


x