darmowy sennik Sen o bocianie

Bocian widziany we śnie jest symbolem płodności, marzeń i tęsknoty. Może on oznaczać, że pragniemy dziecka albo stworzenia czegoś nowego, pewnej odmiany w życiu albo dalekiej podróży. Tak, jak bocian odlatuje w ciepłe kraje, a potem wraca do domu, tak i my możemy tęsknić za naszym domem i najwyższa pora złożyć w nim wizytę. Ponadto warto pomyśleć o przeprowadzkę w bardziej sprzyjające nam miejsce. Znaczenie snu bocian to również nowe dziecko w rodzinie, kiedy pojawia się on w naszym śnie. Jeśli chodzi on po łące, uda nam się zalegalizować związek. Może już od dawna czekaliśmy na oświadczyny lub termin ślubu? Teraz w końcu ziszczą się nasze marzenia. Według sennika bocian lecący jest ostrzeżeniem przed kradzieżą. Jego klekot zwiastuje ważne rodzinne sprawy. Łapanie bociana to znak, że powinieneś się zabezpieczyć przed niechcianym dzieckiem. Młode bociana w gnieździe wróżą sprawy do załatwienia w przedszkolu, domu dziecka albo szkole. 

Bocianie gniazdo widziane we śnie stanowi symbol odwiedzin kogoś miłego. Znaczenie snu bocian, kiedy widzimy ich całe stado to wierni i oddani przyjaciele, którzy Cię otaczają. Samotny bocian oznacza powodzenie w miłości dla osób w związkach jest oznaką szczęścia, a dla samotnych wróży znalezienie drugiej połówki. Małe latające bociany to pociecha z dzieci. Zdechły lub martwy bocian jest natomiast symbolem choroby, która dotknie Ciebie albo Twoich bliskich. Bocian łowiący żabę jest zwiastunem podwyżki. Brodzący w wodzie może oznaczać kłopoty w pracy. Śpiący bocian sugeruje, ze powinieneś teraz uważać na ludzi, którzy Cię otaczają. Obserwowanie bocianich zalotów wróży Ci przygodę miłosną, jednak warto zachować w niej zdrowy rozsądek. Bycie bocianem we śnie oznacza nieoczekiwaną zmianę miejsc. Kiedy go widzimy w lesie, czeka nas niebezpieczna sytuacja, więc warto mieć się na baczności. 

Chory bocian znaczy, że w rodzinie dzieje się coś niedobrego.

Bocian na dachu zwiastuje nam szczęście i pomyślność, szczególnie kiedy jest to dach naszego domu.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Aga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.01
0
0

Śniły mi się bociany jakieś 2 miesiące temu chodziły sobie po polu, a dzisiaj dowiedziałam się że zostanę babcią

Twoje imię: Hania
Dodano: 27.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

Twoje imię: Greta
Dodano: 1.03
0
0

widziałam bociana we śnie, siedział na dachu mojego domu. Próbowałam go przegonić za wszelką cenę, ale ani drgnął. Sen o bocianie to zawsze dobry znak przynajmniej dla mnie

Twoje imię: janka
Dodano: 28.02
0
0

bardzo trafna interpretacja, zawsze się sprawdza

Twoje imię: ~Wandzia
Dodano: 15.10
0
0

Przyśnił mi się ostatnio bocian, i jestem bardzo zadowolona bo to dobry znak :)

Twoje imię: ~Ania
Dodano: 10.08
1
0

Co mogą oznaczać dwa bociany siedzące na parapecie , które odlatując zamieniają się w anioły ?

Twoje imię: ~Mary234
Dodano: 10.04
0
0

Bociany to zawsze szczęście :) Przynajmniej u mnie !


x