darmowy sennik Sen o babci

Według sennika babcia widziana we śnie może być symbolem wsparcia, pomocnych rad czy też ostrzeżeniem. Jeśli sami jesteśmy starszą osobą, to boimy się zmian i jesteśmy za bardzo przywiązani do tradycji i przyzwyczajeń, które mogą nas ograniczać. Kiedy we śnie starsza osoba jest złośliwa, przestrzega nas ona przed naszymi złymi cechami, których powinniśmy się wyzbyć. Sen o babci, która jest zmarła oznacza nieszczęście, które może nas spotkać jeśli podejmiemy złą decyzję. Kiedy widzimy żyjącą babcię może to być znak, ze posiadamy niespełnione ambicje lub to, jak ona wygląda odzwierciedla jej faktyczny stan zdrowia. Jeśli babcia przyrządza dla nas we śnie posiłek, potrzebujemy porady i pomocy osoby, która jest mądra i posiada doświadczenie życiowe. Możemy teraz stać przed ważna decyzją i powinniśmy poradzić się kogoś, czy dobrze postępujemy. Ponadto może to oznaczać, ze do tej pory spychaliśmy na dalszy plan uczucia, co nie było dobrym wyborem. Widok babci powinien nam przypomnieć, co w życiu jest najważniejsze. 

Kiedy odprowadzasz we śnie babcię na pociąg, poznałeś właśnie kogoś, na kim bardzo Ci zależy, nie obawiaj się więc uczuć i brnij w to dalej, bo przyniesie Ci same korzyści. 

Znaczenie snu babcia, z którą rozmawiasz to wielka radość. Kiedy ją spotykamy, to koniec kłopotów i początek wielkiego szczęścia. Jeśli słyszymy jej głos, otrzymasz wskazówki z otoczenia. Dzień Babci zwiastuje uroczysta chwilę. Jej urodziny to ważne wydarzenie. Śmierć babci we śnie oznacza, że możesz stracić coś ważnego przez swoje niewłaściwe postępowanie. Płacząca babcia jest symbolem kłopotów i trosk. 

Jeśli widzisz we śnie babcie z dziadkiem, jest to zapowiedź śmierci kogoś w rodzinie. Kiedy z nimi siedzisz przy stole, czeka Cię bardzo długie życie. Prezent od nich otrzymany to symbol wiadomości o spadku.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Lolek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Sprawdza się!

Twoje imię: kasia
Dodano: 1.03
0
0

miałam bardzo fajny sen...odwiedziła mnie babcia, a potem odprowadziłam ją na pociąg. Dużo rozmawiałyśmy i śmiałyśmy się. Świetna interpretacja mojego snu już nie będę się zastanawiać i wahać. Czas zacząć być szczęśliwą :)

Twoje imię: Enzo
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że rozmawiałam z babcią, ona zawsze daje mi mądre rady. Muszę naprawdę z nią porozmawiać

Twoje imię: ~marcel45
Dodano: 15.10
0
0

Co oznacza sen, w którym byłem na obiedzie u babci?


x