Inne nazwy snu:

biała sukienka znaczenie snu, suknia ślubna

Biała sukienka, w ogóle sukienka sama w sobie to jeden z symboli kobiecości, podkreśla jej urodę, figurę, tym bardziej, kiedy jest odpowiednio dobrana.
darmowy sennik Sen o białej sukience

  • Sen o sukience pojawia się bardzo często w marzeniach sennych, zwłaszcza kobiet. Co zatem oznacza sen o białej sukience? W zależności od sytuacji, można odczytać sen o białej na kilka sposobów.
  • Biała sukienka pojawiająca się we śnie jest zapowiedzią poważnego związku, a w konsekwencji i ślubu. Widok białej sukienki we śnie to symbol marzeń, które w obecnej sytuacji, chwili nie są możliwe jeszcze do spełnienia. Możliwe, że w przyszłości pojawi się szansa na ich spełnienie. Warto więc wykazać się cierpliwością w oczekiwaniu na swoją szansę.
  • Biała, koronkowa sukienka widziana we śnie jest zapowiedzią niespodziewanych trudności, śniący powinien wykazać się ostrożnością w swoich działaniach, by jak najmniej odczuć skutki tej sytuacji. 
  • Sen, w którym śniący zakłada sukienkę wróży spełnienie planów, zamiarów, jakie podejmował śniący. Wymarzona i piękna sukienka to symbol spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych, najbardziej ukrywanych.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Anna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

Twoje imię: Wacław
Dodano: 27.11
0
0

Lubię czytać senniki.

Twoje imię: kama
Dodano: 1.03
0
0

przymierzałam we śnie bardzo seksowną białą sukienkę, ale nie było mnie na nią stać...Bardzo brakuje mi akceptacji mojego partnera. Czuję się przy nim taka nijaka. Wszystko zgodnie z interpretacją sennika/

Twoje imię: Kati23
Dodano: 28.02
0
0

Czekam z niecierpliwością na spełnienie marzeń. Bardzo podoba mi się ta interpretacja

Twoje imię: ~Kasia
Dodano: 15.10
0
0

Miałam sen o takiej sukience, to chyba zapowiada same dobre rzeczy :)

Twoje imię: ~Ryś
Dodano: 1.12
0
0

Biała sukienka we śnie zawsze mi się sprawdza.

Twoje imię: marlena
Dodano: 30.10
0
0

Chyba każdy zna takie znaczenie tego sna


x