darmowy sennik Sen o pobiciu

Sen o pobiciu oznacza, że żyjemy w ciągłym strachu i nie czujemy się pewnie. Musimy jednak się poważnie zastanowić dlaczego tak jest i czy nie martwimy się na zapas o swoje bezpieczeństwo. Według sennika kiedy zostaliśmy pobici, spełnią się groźby czy zamysły naszego byłego partnera. Kiedy my kogoś pobiliśmy we śnie, pokonamy naszych przeciwników biznesowych. Znaczenie snu pobicie, kiedy bierzemy w nim udział z innymi, to kłótnia z kimś bliskim. Pobicie we śnie odnosi się również do skrywanej przez nas agresji i braku porozumienia z innymi. 

Bójka we śnie oznacza nieporozumienia i sprzeczki ze znajomymi. Kiedy ją widzimy, boimy się kłótni wywołanej przez napiętą atmosferę. Domowa bójka symbolizuje przykrości ze strony rodziny. Bójka z żoną zapowiada awanturę, która jest tylko początkiem kłopotów. Bójka z kochankiem to znak, że pomiędzy partnerami nie będzie się zbyt dobrze układało. Bójka w pracy oznacza nieszczerość jednego ze współpracowników. Kiedy patrzymy bezczynnie na bójkę, ciągłe kłótnie pozostawią po sobie wrogość, która się na nas skupi. 

Obita twarz symbolizuje ogromne problemy albo żałobę. 

Sen o kłótni należy interpretować na odwrót i oznacza on wówczas pojednanie, jednak musimy w tym celu pierwsi wyciągnąć rękę na zgodę. Kłótnia z kimś symbolizuje poprawę relacji z pewną osobą. Jeśli kłócimy się z przyjaciółmi, otaczają nas tak naprawdę sami życzliwi ludzie. Kłótnia z obcą osobą oznacza, że często popadasz w konflikty z otoczeniem. Jeśli słyszysz swoją kłótnię, nie jest to teraz dobry czas na podejmowanie decyzji. Kłótnia małżeńska to wróżba udanego związku, ale trzeba go ciągle pielęgnować. Kłótnia kochanków zwiastuje ich udane małżeństwo. 

Sen o ucieczce wyraża nasze pragnienia uniknięcia niebezpiecznych sytuacji w prawdziwym życiu. Kiedy uciekamy we śnie, uda nam się uchronić przed zagrożeniem. Jeśli pomagamy komuś w ucieczce, spotkają nas nieprzyjemności z powodu okazanej komuś dobroci. Uciekanie z więzienia to symbol niewesołej wiadomości. Kiedy uciekamy przed zwierzętami, spotka nas krzywda ze strony przyjaciół, których darzyliśmy zaufaniem. Ucieczka przed kataklizmem oznacza, że wplączemy się w niebezpieczną aferę, która będzie miała dla nas przykre konsekwencje. Gdy widzimy jak ktoś ucieka, spotka nas w życiu wiele rozczarowań.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Jadwiga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.06
0
0

Sennik przyjemnie się czyta

Twoje imię: Moniczek
Dodano: 23.01
0
0

Może to znaczenie snu ma na celu pokzać Ci, że jesteś silny i sprytny ?

Twoje imię: Kam7l
Dodano: 20.01
0
0

Miałem sen w którym zostałem pobity i ledwo uszedłem z życiem jednak nie wiem jak go interpretować

Twoje imię: Piotrek
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

Twoje imię: jasiek
Dodano: 28.02
0
0

Zostałem pobity we śnie. Miałem zmasakrowaną całą twarz. Jakiś czas potem zmarł mój wujek...

Twoje imię: ~Lechu
Dodano: 14.11
0
0

Miałem sen w którym pobiłem jakiś typów którzy mnie napadli, od tamtego dnia chodzę na sztuki walki, nigdy nie wiadomo co się może stać.

Twoje imię: ~Klaudia
Dodano: 8.10
0
1

Snilo mi sie ze ktos pobil mojego bylego.. zaraz potem ulozylo mi sie jesli chodzi o partnera.. nie wiem jak to interpretowac, moze ktos pomoc? :D czy to ma w ogole jakis sens?

Twoje imię: ~~Iga
Dodano: 1.12
0
0

Ja raczej czuję się pewnie hmm...

Twoje imię: ~~Radek
Dodano: 1.12
0
0

śniło mi się, że szliśmy paczką znajomych wieczorem, wracaliśmy z imprezy i w ciemnej uliczce napadła nas jakaś banda. Chcieli ukraść nam telefony i kasę ale pobiliśmy się tylko i oni uciekli.


x