darmowy sennik Sen o brudnej wodzie

Sen o brudnej wodzie nie jest pozytywnym znakiem. Może ona zwiastować nadejście kłopotów ze zdrowiem, jak i wskazywać na nasz stan psychiczny. Woda najczęściej oznacza stan naszej duszy. Jeśli jest więc brudna i zmącona, dzieje się z nami coś niedobrego. Według sennika brudna woda oznacza niepokój, zatracenie zasad moralnych czy też wyrzuty sumienia związane z pewnym postępowaniem. Musimy również uważać na fałszywych przyjaciół, którzy mogą się znajdować w naszym otoczeniu czy postarać się uwolnić od ludzi wykazujących wobec nas przemoc psychiczną. Może nie dostrzegamy, że ktoś nas do czegoś przymusza lub próbuje nami manipulować. 
Kiedy pływamy w brudnej wodzie, nadchodzą kłopoty które będą Cię bezpośrednio dotyczyły. Są one nieuchronne, więc lepiej się na nie przygotować i postarać się je szybko rozwiązać. 
Znaczenie snu brudną woda wskazuje także na posiadanie wielu kompleksów i takie osoby nie są przez nie w stanie normalnie funkcjonować. Kompleksy te mogą nawet nie mieć żadnego źródła tylko tkwić w naszej głowie przez nieporozumienia lub wpływ na nas innych osób. 
Brudna woda w basenie oznacza, że w Twoim życiu może się pojawić ktoś nowy, kto bardzo Cię zainteresuje. 
Ścieki widziane we śnie oznaczają, że nie warto teraz bagatelizować pewnych spraw i zdarzeń, ponieważ mogą one mieć duży wpływ na nasze życie. 
Czysta woda jest symbolem harmonii, ładu, zbliżającego się sukcesu lub radosnych chwil. Oznacza ona, że wszystko co robimy popycha nas do przodu i jesteśmy na dobrej drodze życiowej. 
Ciemna woda jest znakiem, że podążamy w niebezpiecznym kierunku, choć wydaje nam się on ekscytujący, to nie przyniesie nic dobrego. 
Woda głęboka oznacza, że boimy się własnych odczuć i emocji, wolimy znajdować się w bezpiecznych sytuacjach, które nie ujawnią naszego prawdziwego charakteru. 
Rozlana woda to przestroga przed przyjmowaniem zaproszeń na niemoralne zabawy czy wydarzenia, które w żaden sposób nie mogą nas wzbogacić a jedynie przyczynić się do degeneracji. 
Czarna woda jest symbolem negatywnych emocji, które są w Tobie głęboko zakorzenione i przez nie nie możesz w życiu odnaleźć szczęścia. Kiedy ją pijesz we śnie, zbyt często na jawie z Twoich ust wydobywają się kłamstwa. Jej wylewanie oznacza natomiast, że jesteś na dobrej drodze do wyjścia z trudnych sytuacji. Jeśli natomiast wpadłeś w czarną wodę, ktoś przygotował na Ciebie pułapkę, w którą dałeś się złapać.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Tobiasz
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

Twoje imię: Weronika
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że stoję nad jeziorem, tafla jeziora jest spokojna, ale woda jest dosłownie czarna. Mocno mnie intryguje, ale waham się czy wejść, czy też nie

Twoje imię: ~Ania
Dodano: 12.06
4
0

Leze w lozku,a kiedy chce wstac,spogladam na podloge,a tam woda z fekaliami z przebranej toalety.


x