Inne nazwy snu:

bić się sennik, być pobitym we śnie

Czy więc sen o biciu będzie miał podobne znaczenie? Czy śniący powinien obawiać się, że wkroczy na drogę przestępczą? Wszelkie te obawy może rozwiązać dokładna interpretacja snu o biciu. W zależności od kontekstu, sytuacji, jaka ma związek z tym snem, otoczenia, zachowania śniącego można taki sen interpretować na kilka sposobów.
darmowy sennik Sen o biciu

  • Sen o biciu się może odnosić się do życia małżeńskiego i w tym przypadku zapowiadać spokojne i szczęśliwe chwile upływające małżonkom. Sen, w którym to śniący jest bity lub widzi dookoła siebie jakieś przedmioty, akcesoria związane z tą czynnością, to może być znakiem od jego podświadomości, by bardziej intensywnie postarał się zrealizować swoje zamiary, plany, gdyż nadeszła ku temu odpowiednia pora, warto więc korzystać z nadarzającej się okazji, śniący powinien pamiętać, iż należy wykorzystywać każdą chwilę daną przez los.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Ola
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Też lubię czytać ten sennik.

Twoje imię: Iwona
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

Twoje imię: Natalia
Dodano: 1.03
0
0

Znaczenie snu jest bardzo ciekawe. Myślę, że najlepiej obrazuje moje małżeństwo i panującą w nim sielankę. Sam sen o biciu nie należał do przyjemnych

Twoje imię: zuzaA
Dodano: 28.02
0
0

Bardzo trafna interpretacja szczególnie w odniesieniu do mojego małżeństwa

Twoje imię: ~Dorota
Dodano: 15.10
0
0

Miałam sen o takiej tematyce i chyba taki sen zwiastuje dobre rzeczy


x