Inne nazwy snu:

białe róże, białe kwiaty

Piękne róże wzbudzają zachwyt, bukiet złożony z pięknych róż jest marzeniem wielu kobiet, niejedna kobieta, która otrzymała w prezencie piękny bukiet róż poczuła się w jakiś sposób doceniona, ten bardzo miły gest potrafi poprawić humor. Róże jako motyw senny pojawia się dość często w snach. Warto zwrócić uwagę na kontekst tego snu, by móc ja najwłaściwiej odczytać znaczenie snu o białej róży.
darmowy sennik Sen o białych różach

  • Sen o róży odnosi się w dużym stopniu do sfery uczuć, życia osobistego, przynosi wiele cennych wskazówek.
  • Ujrzenie we śnie kwitnących róż jest oznaką, że śniąca osoba jest w stanie zakochania. To uczucie pobudziło ją do działania, odkryła wiele emocji na nowo, ma silną motywację i chęci do działania, zakochanie działa bardzo pozytywnie na śniącego, to bardzo korzystny czas dla niej.
  • Białe róże oznaczają, że w życiu śniącego pojawiła się piękna, szczera miłość, która będzie w stanie przetrwać próbę czasu.
  • Otrzymanie róż w prezencie oznacza, że śniący dostrzega u innych nie tylko ich zewnętrzny wygląd, ale przede wszystkim piękno jej wnętrza, widzi dobre cechy charakteru śniącego, jego zalety.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Agata
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.01
0
0

Śniło mi się:)

Twoje imię: Bunia
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: rozi
Dodano: 1.03
0
0

Widziałam we śnie samotną białą różę pośród kolorowych kwiatów. Ale to właśnie ta róża najbardziej przykuła mój wzrok. Róże to symbol miłości i siły...zakochania. Według sennika jestem zakochana i chyba rzeczywiście tak jest :)

Twoje imię: jolcia
Dodano: 28.02
0
0

Śnił mi się ogród, w którym były same białe róże...czyżby to rzeczywiście była miłość?

Twoje imię: ~Pati57
Dodano: 15.10
0
0

Miałem sen, w którym była taka róża, więc czekam na tą miłość :)


x