Inne nazwy snu:

białe róże, białe kwiaty

darmowy sennik Sen o białym rumaku

Koń to częsty motyw senny, nawiązuje swoim znaczeniem do wielu aspektów życia śniącego, w zależności od sytuacji, kontekstu w jakim ten motyw senny się pojawia. W ogólnym znaczeniu sen o koniu ma pozytywny wydźwięk. 
  • Biały koń widziany we śnie daje możliwość ciekawych interpretacji, które będą mieć znaczący wpływ na postępowanie i dalszy rozwój wydarzeń w życiu śniącego. Jazda konna jest pozytywnym znakiem, zapowiada ogólne szczęście w życiu i powodzenie w prowadzonych interesach. 
  • Sen, w którym pojawia się biały koń senniki interpretują jako zapowiedź bogactwa i bardzo dobrej pozycji społecznej, śniący o białym koniu będzie cieszył się powszechnym szacunkiem otoczenia i uznaniem.
  • Według niektórych senników widok białego konia we śnie jest zapowiedzią wesela i chrztu, a więc bardzo radosnych chwil w życiu człowieka. Biały koń widziany we śnie odnosi się również do sfery duchowości, gdzie jest oznaką kreatywności i stawiania sobie wysokich celów. Warto zwrócić uwagę, że taki sen ma bardzo szeroki kontekst interpretacyjny i w zależności od danej sytuacji może mieć inne znaczenie.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Adrian
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.01
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.

Twoje imię: Teodor
Dodano: 27.11
0
0

Śniło mi się.


x