darmowy sennik Sen o butach na wysokim obcasie

Sen o butach na wysokim obcasie symbolizuje Twoje pragnienie zwrócenia czyjejś uwagi. Ten ktoś może Cie od dawna interesować i chcesz, aby również zaczął zauważać Cie w swoim otoczeniu. Kiedy we śnie widzisz szpilki, uważaj, bo możesz popełnić jakiś błąd przez źle wykonane plany. Jeśli chodzisz w szpilkach, Twoja pozycja w firmie może nagle wzrosnąć. Ich kupowanie symbolizuje nierozważne kroki, do których może Cię nakłonić poczucie zazdrości. Kiedy łamiesz obcas, pokłócisz się z bliskimi Ci osobami. Stare szpilki symbolizują kłopoty, które mogą być spowodowane Twoim niewłaściwym zachowaniem,. Postaraj się w końcu coś w sobie zmienić. 

Znaczenie snu szpilki, kiedy te poobcierały Ci nogi to Twoja nonszalancja i duma okazywana w otoczeniu. Może się ona stać obiektem drwin i dowcipów, które sprawią Ci przykrość. 

Sen o szpilkach dla młodej kobiety: nie ufaj pochlebcom, ponieważ zazwyczaj są oni negatywnie nastawieni do osoby, którą komplementują.
Sen o szpilkach dla dojrzałej kobiety: musisz teraz być wyjątkowo rozważna, inaczej znajdziesz się w trudnym położeniu. 

Według sennika szpilki w snach mężczyzn symbolizują ich fantazje seksualne. 

Sen o szpilkach w kolorze czerwonym wróży nam ciężką przeprawę dotycząca związku, która może się wiązać z rozstaniem albo niezdrową zazdrością. Jeśli uda Ci się nad nią zapanować, doznasz dużo szczęścia. Noszenie czerwonych obcasów wiąże się z miłosną przygodą, która jednak może Ci popsuć szyki. Czerwone szpilki oznaczają również Twoje wysokie wymagania, którym nikt nie będzie w stanie sprostać. Kiedy je wkładasz na nogi, wolisz być poza domem i oddawać się rozrywkom.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Franek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: rego
Dodano: 1.03
0
0

Marzę o tym aby moja dziewczyna chodziła w wysokich szpilkach. W sumie mogłaby ich nigdy nie zdejmować. Stąd pewnie szpilki w moich snach

Twoje imię: monia
Dodano: 28.02
0
0

Bardzo ciekawe znaczenie ma ten sen. Ciekawe co się wydarzy w moim życiu

Twoje imię: ~Olcia
Dodano: 26.02
0
0

śniły mi się piękne czerwone szpilki, oby nie wróżyły nic złego


x