darmowy sennik Sen o byciu w ciąży z dziewczynka

Kiedy śnimy o córce w ciąży, oczekujmy bardzo dobrych nowin, które w niedługim okresie sprawią, że w naszej rodzinie zapanuje szczęście. Ogólnie sny o córce są inaczej traktowane w zależności od tego, czy jesteśmy rodzicami, czy nie. Gdy nie mamy córki w prawdziwym życiu, to sen o córce jest dla nas symbolem nadejścia czasu na wykorzystanie nowych możliwości. Kiedy w realnym życiu mamy córkę i przyśniła się nam szczęśliwa, to zapowiada to wiele radosnych chwil. Smutna córka to poważna choroba w bliskiej rodzinie. Widząc wychudzoną córkę, żyjmy bardziej oszczędnie. Jeżeli we śnie słyszymy krzyk naszej córki, to strzeżmy się fałszywych osób.

Ogólnie, jeżeli śnimy o ciąży, jest to dla nas zwiastunem nadejścia czegoś zupełnie nowego, przejścia między różnymi etapami naszego życia. Czasami sen o ciąży oznacza konieczność sprawdzenia się w całkiem nowej roli. Nie możemy natomiast się obawiać. Jeżeli przyśniła się nam ciąża bliźniacza, powinniśmy spodziewać się podwójnych korzyści wynikłych ze znalezienia się w nowej sytuacji. Bliźniacza ciąża jest interpretowana czasem też jako bezpieczeństwo w biznesie, zadowolenie z życia. Jeżeli śnimy o innej kobiecie w stanie błogosławionym, możemy myśleć o nieodległym przypływie gotówki.

Kiedy sami rodzimy w marzeniach sennych, uwalniamy się od wszelkich trosk i osiągamy jakieś korzyści. Jeśli jednak śni się nam własny, bolesny poród, spodziewajmy się nadciągającej choroby. Symbolem nieszczęśliwego małżeństwa jest dla nas ciężki poród. Gdy w marzeniach sennych mamy do czynienia z martwym płodem, spodziewajmy się żałoby. Jeżeli we śnie uczestniczymy w porodzie szczęśliwym, czeka nas szczęście i radość. Uczestnictwo w porodzie nieszczęśliwym to zawsze ból i smutek. 

Jeśli zaś w naszych snach jesteśmy świadkami porodu, oznacza to dla nas oczyszczenie, odciążenie organizmu. Kiedy w marzeniach sennych posiadamy bliźniaki, czeka nas sporo dobrych wiadomości. Gdy jednak sami rodzimy bliźnięta we śnie, symbolizuje to powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego. Jest to naprawdę dobrym znakiem dla osób zmagających się z różnymi dolegliwościami. Marzenia senne o ciąży z komplikacjami to problemy osoby śniącej, które rozwiązać może jedynie grono jej znajomych. Narodziny chłopca są symbolem nadchodzącego szczęścia w interesach. Narodziny dziewczynki symbolizują bolesne doświadczenia. Jeżeli w naszym śnie staliśmy się świadkami cudzego porodu, wejdziemy w nieuczciwy sposób w posiadanie sporego majątku.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ewka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że spodziewam się dziecka i czułam, że będzie to dziewczynka, której tak bardzo pragnę. Teraz oczekuję samych pomyślnych zdarzeń zgodnie z interpretacją sennika

Twoje imię: magda
Dodano: 28.02
0
0

Bardzo pozytywnie nastroił mnie ten sen i jego interpretacja


x