Inne nazwy snu:

bocian sennik, sen o bocianie

Bocian to stworzenie przez wiele osób kojarzone z wiosną, to nieodłączny obraz polskiej wsi. Jest to symbol na ogól optymistyczny , kojarzony z potomstwem. Jakie więc będzie miał znaczenie sen, którego głównym tematem jest bocian?
darmowy sennik Sen o bocianim gnieździe

  • Bocian widziany we śnie to przede wszystkim symbol powiększenia się rodziny, pojawi się więc nowy członek rodziny. Nieplanowane potomstwo może zapowiadać sen, kiedy śniącemu udaje się złapać bociana. 
  • Widok tego ptaka w locie jest przestrogą przed kradzieżą, zaleca się więc ostrożność w swoich działaniach a także zadbanie o swoje mienie. Bocian spacerujący po łące może być zapowiedzią małżeństwa kogoś z bliskiego otoczenia śniącego, a więc to kolejna okazja do zadowolenia i radości z powodu tak miłej sytuacji. 
  • Widok małych bocianów we śnie może zapowiadać jakieś sytuacje związane z własnymi dziećmi śniącego, to może być wizyta w szkole, przedszkolu. 
  • Bocianie gniazdo we śnie jest zapowiedzią wizyty kogoś, kogo śniący długo nie widział, a ten przyjazd sprawi mu wiele radości.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Konrad
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: ewe
Dodano: 1.03
0
0

sen o bocianim gnieździe śnił mi się już kilka razy. Znaczenie ma zawsze takie samo, a mianowicie odwiedziny kogoś bliskiego. Bardzo pozytywny sen i symbolika

Twoje imię: Olka
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że bocian zrobił gniazdo na kominie mojego domu :) Akurat czekam na odwiedziny siostry

Twoje imię: ~Domino
Dodano: 15.10
0
0

Bardzo fajna interpretacja snu, zgadzam się w 100 procentach :)

Twoje imię: ~Klaudia
Dodano: 15.10
1
0

Przyśniło mi się ładniutkie bocianie gniazdo i ciekawi mnie kodo spotkam.


x