darmowy sennik Sen o brudnych butach

Buty we śnie odzwierciedlają rzeczywistą pozycję człowieka zajmowaną w społeczeństwie, a buty brudne można różnie interpretować.
-Jeżeli we własnym śnie zobaczysz brudne obuwie, możesz być pewna albo pewny, że przez wyrażanie niestosownej krytyki zrazisz do siebie wiele ludzi. Tyczy się to zarówno sfery zawodowej, jak i również prywatnej. Naprawdę przemyśl własne zachowanie i zastanów się czy Ci się to opłaci.
 
-Nie grzeszące czystością buty jako motyw senny mogą przepowiadać, że okryjesz tajemnicę swojej drugiej połówki. Twoja znajomość sekretu ukochanego bądź ukochanej w jakimś stopniu wpłynie na Waszą relację.
 -Trochę ubrudzone albo pokryte kurzem obuwie wykazują, że lenistwo wdarło się do Twojej codzienności i opanowało większość dziedzin Twojego życia. Zaniedbania szczególnie widać w wykonywaniu obowiązków pracowniczych. Zapewne pogorszeniu uległa też Twoja kondycja fizyczna, ponieważ ostatnimi czasami porzuciłaś bądź porzuciłeś ćwiczenia.
-Buty niezbyt czyste albo w błocie dostrzeżone w Twoim śnie wskazują na to, że masz za sobą bolesne chwile.
-Wręczanie komuś jako prezent nowych butów, które wskutek pewnych okoliczności zabrudziły się- taki sen powinien sprawić, że zapali się u Ciebie w głowie czerwona lampka. Długo się zastanawiaj, zanim podejmiesz jakąś decyzję czy działanie, a także uważaj na ludzi, ponieważ któreś z tych może w przyszłości okazać się źródłem komplikacji w Twoim życiu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Olga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.


x