Inne nazwy snu:

balkon sennik, sen o domu

Sen o balkonie ma wiele ciekawych interpretacji i znaczeń, które można rozpatrywać w różnych kontekstach. Może się odnosić do sfery uczuć, jak i widoków na przyszłość. Warto więc bliżej przyjrzeć się znaczeniu tego snu.
darmowy sennik Sen o balkonie

  • Balkon we śnie to odzwierciedlenie kontaktów z innymi ludźmi, to zobrazowanie chęci wzniesienia się śniącego ponad swoje otoczenie, to jego chęć górowania nad innymi. 
  • Widok balkonu we śnie to zapowiedź nowej przyjaźni, jeżeli śniący przebywa z kimś na balkonie to oznacza dla niego szczęście w miłości i odwzajemnienie uczuć. Przebywanie na balkonie zapowiada też poprawienie się ogólnej sytuacji w życiu. Jeśli śniący jest w towarzystwie innych osób na balkonie to znak powodzenia w miłości, odwzajemnienia uczuć, a także szansa na interesujący związek. Widok innych osób na balkonie, które są znane śniącemu to zapowiedź zadowolenia. Spadający balkon to znak pożegnania się z nadziejami. 
  • Wchodzenie na balkon we śnie jest sugestią, by śniący poszerzył swoje horyzonty, perspektywy w dążeniu do osiągnięcia swoich celów, które będą źródłem szczęścia.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Beata
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.07
0
0

Sennik bardzo interesujący każdy znajdzie tu opis swojego snu dużo interpretacji

Twoje imię: Bogdan
Dodano: 27.11
0
0

Śniło mi się.

Twoje imię: kotka
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że skradam się nocą do domu, aby nie obudzić rodziców wpinam się po balkonie...znaczenie snu bardzo trafne

Twoje imię: ~Sara
Dodano: 15.10
0
0

Mój sen zapowiada, że poznam nowych ludzi, nawet się ciesze :


x