Inne nazwy snu:

sen o lataniu balonem, balon sennik

Widok lecącego balonu, którym podróżują ludzie zapewne niejedną osobę wprowadza w zastanowienie, wzbudza chęć przeżycia takiej przygody. Mały, dziecięcy balonik ulatujący w powietrze zastanawia nad ulotnością chwili. To wydarzenia z realnego życia. A co one mogą oznaczać, kiedy pojawią się we śnie?
darmowy sennik Sen o balonie

  • Balon we śnie pokazuje, że śniący jest pełen entuzjazmu, zapału do działania i realizowania swoich marzeń. Z drugiej strony jest on realistą i ma świadomość, że nie każde zamierzenie jest możliwe do wykonania. Sen o balonie symbolizuje radość życia i wiarę w powodzenie swoich zamierzeń.
  • Obserwowanie lecącego balonu jest sugestią, by nie tracić nadziei, gdyż mimo chwilowych trudności będzie możliwość zrealizowania zamierzeń, więc nie należy tracić nadziei i nie poddawać się, dążyć do swojego celu. Widok balonu we śnie to także zapowiedź nowych obowiązków, najprawdopodobniej zawodowych.
  • Balon we śnie to zapowiedź romansu, który, mimo że nie będzie trwał długo przyniesie wiele przyjemnych chwil, które bardzo optymistycznie wpłyną na zachowanie i postrzeganie świata przez śniącego.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Edyta
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Sennik polecam osobą których interesuje poznawanie znaczenia i interpretacji snów jakie im się przyśniły

Twoje imię: Cecylia
Dodano: 27.11
0
0

Bardzo fajny sennik. Gorąco polecam. Sprawdza się!

Twoje imię: patrycja67
Dodano: 1.03
0
0

widziałam we śnie mnóstwo latających balonów...znaczenie snu nastraja mnie pozytywnie. Musi być w końcu dobrze

Twoje imię: ona#
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że obserwuję lecący balon. Bardzo zaangażowałam się w ten romans...nie chcę aby się zakończył


x