Inne nazwy snu:

autobus sennik, jazda autokarem znaczenie snu

Sen o autokarze może stanowić dla śniącej osoby wskazówkę, sposób postępowania w danej sytuacji, czy też podpowiedź, która może okazać się pomocna przy podejmowaniu różnych decyzji. Autokar we śnie to przede wszystkim sugestia, by pomyśleć o urlopie, odpoczynku. Sen pokazuje, że śniący potrzebuje odpoczynku, brakuje mu chęci i zapału do pracy, zatem nawet niedługi odpoczynek może przynieść zmianę nastawienia do otoczenia, przywrócić chęci do działania.
darmowy sennik Sen o autokarze

  • Jeśli śniący o autokarze jest jednocześnie jego kierowcą, to taki sen zapowiada mu nudną, mało inspirującą pracę, która nie będzie przynosić satysfakcji ani zysków. Widok piętrowego autokaru to sugestia, by na pewne sprawy nie patrzeć szablonowo, należy rozpatrzeć kilka punków widzenia., a tylko wtedy będzie szansa na podjęcie odpowiedniej decyzji. Wypadek autokaru we śnie to znak, by samemu zając się własnymi sprawami, póki nie jest jeszcze za późno, a może to przynieść pozytywne zmiany, zmiany zdecydowanie na lepsze. Sen o autokarze to również symbol podróży, najprawdopodobniej w większej grupie osób. Emocje, jakie występują we śnie, pokazują, czy ta podróż się powiedzie.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Iza
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.

Twoje imię: Robert
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że kierowałem autokarem. Za kilka dni mam rozmowę w sprawie pracy...muszę się zastanowić, czy warto zmienić obecną pracę

Twoje imię: ~IGOR
Dodano: 15.10
0
0

Mój sen zapowiada mi, że będę miał nudną pracę, a chciałbym mieć taką ciekawą


x