darmowy sennik Sen o aucie

Auto widziane we śnie jest symbolem energii życiowej, zdolności do kierowania swoim życiem, dojrzałości czy też odpowiedzialności za swoje czyny. Można jednak również traktować go na odwrót. Według sennika auto może wróżyć Twoją nieodpowiedzialność, lekkomyślność oraz niedojrzałość, które nie zaprowadzą Cię do niczego dobrego. Według sennika auto, którym sam kierujesz i jedziesz do przodu to symbol trzymania spraw w swoich rękach. Takie postępowanie przyniesie Ci same korzyści. Jeśli jedziesz w towarzystwie innych ludzi, poprawi się Twoja sytuacja, którą do tej pory mogłeś się martwić. Jeśli jedziesz z obcą osobą, poznasz niedługo kogoś, kto będzie dla Ciebie wyjątkowy, jednak musisz pozostać czujny i nie tracić żadnej szansy. 

Sen o aucie, które jest zniszczone i brzydkie, a Ty go prowadzisz to znak, że potrzebujesz teraz odpoczynku. Palące się auto wróży dobre wiadomości kiedy widzisz płomień. Dym zapowiada zły znak. Wysiadanie z auta zwiastuje uszczerbek na opinii. Ktoś może teraz próbować działać na Twoja niekorzyść. Kiedy jesteś piratem drogowym, musisz pokazać swoje prawdziwe cechy, bo ciągle ukrywasz swoją naturę. Kupowanie auta wróży początek jakiegoś działania oraz powodzenie w jego realizacji. Wypadek auta jest znakiem, że czeka Cię daremna podróż, podczas której nic nie załatwisz. Może to także zapowiadać stratę pieniędzy. Kradzież samochodu ostrzega Cię przed znajomymi, którzy mogą chcieć Cię oszukać. 

Jeśli wygrywasz wyścig samochodowy, wyprzedzisz konkurencję i osiągniesz sukces. Zderzenie dwóch aut zwiastuje Ci silnego rywala. Auto ciężarowe zapowiada korzyści z pewnego spotkania, ale też może być znakiem straty z powodu zbytniego gadulstwa. 

Auto bez kierownicy symbolizuje uwikłanie w sytuacje bez wyjścia. Utrata kontroli nad autem to zwiastun ryzyka rzeczywistego wypadku lub szoku wskutek jakichś wydarzeń. Jeśli znajdujesz się w ślepej uliczce albo na pustkowiu, Twoje planowanie każdej sytuacji doprowadzi Cię do absurdalnych zdarzeń. Kiedy zaś Twoje auto jest nowe i dobrze Ci się nim jedzie, czeka Cię teraz awans lub też większe możliwości do manewru, które musisz wykorzystać. Kiedy szukasz z lękiem drogi na obcym terenie, boisz się zatracenia samego siebie w natłoku codzienności. 

Ważny jest również kolor auta w Twoim śnie. Znaczenie snu auto czerwone to przemoc, gniew lub utratę krwi. Niebieski kolor jest zaś symbolem konfliktu uczuciowego. Biały samochód zapowiada, że będziesz bogaty. 

Jeśli jesteś czyimś pasażerem, ktoś wykona za Ciebie całą pracę. Nie musisz więc nic robić. 

Rozbite auto oznacza zderzenie marzeń z rzeczywistością, niebezpieczeństwo, które może Cię czekać albo błędy i uchybienia, których się dopuścisz. Możesz się również czymś rozczarować. 

Zepsute auto jest symbolem start finansowych, które wkrótce nadejdą. 

Sportowe auto oznacza przygodę, uczucie wolności i chęć rywalizacji. 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Zygmunt
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

Twoje imię: ~Pati
Dodano: 26.02
0
0

odpoczynek rzeczywiście mi sie przyda...super interpretacja

Twoje imię: ~emil85643
Dodano: 15.10
0
0

Zgadzam się z interpretacją snu, ostatnio czuję się przepełniony energią życiową

Twoje imię: ~Benny
Dodano: 5.09
0
0

Kupowalem czarnego Kadilaka przy kupnie wybralem inny ze zlota . Pojawil sie moj dawno zmarly ojciec ktoremu sie pochwalilem wyborem.


x