Śniło ci się, że ktoś cię adorował? Masz powód do radości, ponieważ sen o adoratorze to najczęściej symbol pomyślności i szczęścia w życiu osobistym. Wkrótce poprawi się twoja sytuacja zawodowa lub spotkasz miłość, dzięki której przeżyjesz wyjątkowe i szczęśliwe chwile. Osoby, które pozostają w związkach, również mogą się uśmiechnąć. Jeżeli we śnie adorował cię twój partner, oznacza to, że sytuacja między wami się ułoży, a wasza relacja jeszcze bardziej się umocni. Być może niebawem przejdziecie do nowego etapu w swoim związku i partner zaproponuje ci wspólne zamieszkanie albo poprosi o rękę?
darmowy sennik Sen o adoratorze

Warto również mieć się na baczności, ponieważ postać zalotnika może mieć też negatywne znaczenie. W niektórych przypadkach może oznaczać, że ktoś będzie próbował cię zmanipulować i wykorzystać. Musisz zatem z rozwagą podejmować decyzje i rozejrzeć się, czy w twoim otoczeniu nie ma przypadkiem osoby, która pragnie osiągnąć swoje cele twoim kosztem. 

Jeżeli jesteś w związku małżeńskim, również warto zachować ostrożność. Ktoś niebawem rzeczywiście podejmie próby adorowania cię, nie zważając na twoją obrączkę na palcu. Nie musisz jednak obawiać się nachalności z jego strony - widząc twoją niechęć szybko zrozumie, że nic nie wskóra i zrezygnuje z dalszych prób zdobycia twojego zainteresowania.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Iwona
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: jolka12
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że ktoś mnie adorował, jakiś zupełnie obcy mężczyzna. Nie lubię nachalnych mężczyzn, poza tym jestem szczęśliwą mężatką. Zastanawia mnie znaczenie tego snu...zobaczymy czy będzie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości

Twoje imię: ~Basia
Dodano: 26.02
0
0

Ta interpretacja to strzał w 10!!!


x