Zobaczenie postaci agenta we śnie stanowi ostrzeżenie przed oszustami, którzy kręcą się wokół Ciebie. Zachowaj zatem ostrożność i nie ulegaj łatwo niczyim namowom. Często przyjmuje się również, że sen o agencie może oznaczać, że ktoś w Twoim otoczeniu jest nieprzychylny i obgaduje Cię za plecami. Nawołuje również do zachowania czujności i unikania zbytniej otwartości wobec innych.
darmowy sennik Sen o agencie

Sen, w którym rozmawiasz z agentem oznacza, że w niedalekiej przyszłości czekają Cię straty finansowe. Rozważnie zatem dysponuj swoim budżetem aby nie popaść w tarapaty. Jeżeli natomiast sen dotyczy załatwiania czegoś z agentem, jest to sygnał, że próbujesz wywierać na kogoś nacisk. Uważaj, bo to rzadko przynosi korzyści, a takim postępowaniem możesz tylko zniechęcić tę osobę do siebie. 

Sytuacja, kiedy to Ty stajesz w roli agenta jest bardzo dobrym znakiem. Oznacza to, że uda Ci się pokonać przeszkody, które dotąd stawały Ci na drodze i przeszkadzały w osiągnięciu założonego celu.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~maja
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.01
0
0

Śniło mi się że jestem agentem 007 James Bond

Twoje imię: Tamara
Dodano: 27.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: roy
Dodano: 1.03
0
0

Widziałem się we śnie w roli agenta i bardzo podobała mi się ta rola :) Jestem pozytywnie nastawiony po przeczytaniu znaczenia snu, będzie dobrze!


x