darmowy sennik Sen o złodzieju

Sen o złodzieju jest bardzo często nawiązaniem do poniesionych strat – zarówno tych materialnych, jak i duchowych.

Złodziej widziany we śnie może też symbolizować pewne rzeczy i sytuacje, które wypieramy z naszej podświadomości.

Jeżeli złodziejem we śnie jest sama osoba śniąca, to znak, że czeka go wiele nieprzyjemności i problemów z powodu nieodpowiedniego zachowania, albo też z powodu braku pieniędzy.

Z kolei sen o tym, że złodziej okrada osobę śniącą zapowiada bardzo duże kłopoty finansowe oraz wydatki, które mogą przysporzyć śniącemu wiele problemów w dalszym życiu.

Ściganie złodzieja we śnie i jego złapanie to zapowiedź, że wreszcie pokonasz swoich wrogów, z którymi przez długi czas nie mogłeś sobie poradzić.

Sen też można interpretować jako zapowiedź przygody miłosnej, która czeka Cię w najbliższym czasie.

Sen ze złodziejem, któremu udało się uciec z łupem zwiastuje duże rozczarowanie, które spowodowane będzie sprawami prywatnymi. 

Z kolei złodziej uciekający, któremu to nie udało się zabrać zdobyczy zapowiada, że wreszcie przezwyciężysz swoje słabości, z którymi borykasz się od wielu lat.

Bezpodstawne oskarżenie kogoś o kradzież we śnie jest dla Ciebie sygnałem, że bardzo pochopnie oceniasz innych ludzi, nie znając ich dobrze. Powinieneś więc nieco zmienić swoje zachowanie.

Sen, w którym jesteś świadkiem kradzieży i widzisz złodzieja uciekającego z miejsca zdarzenia zapowiada nieprzyjemności w życiu. Będą one jednak bardzo drobne i uda się je szybko przezwyciężyć.

Jeżeli głównym motywem marzeń sennych jest przekazanie złodzieja w ręce policji, możemy w realnym życiu liczyć na to, że wreszcie zostaniemy docenieni za ciężką pracę.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Maja
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja snu.

Twoje imię: ~barbara
Dodano: 7.07
3
0

sen o złodziejach w domu ,próbowałam znalęść kogoś do pomocy ,nagle ukazała się duża woda nie do przebycia ,jeden ze złodziei oznajmił,że uśpił dziecko środkiem usypiającym ,tu pojawiają się złodzieje ,woda i dziecko -same nieszczęścia


x