darmowy sennik Sen o zgubionych butach

Jeśli we śnie przydarza nam się zgubienie butów, to na jawie spotkamy przeciwności losu na drodze do naszego celu. Według sennika zgubienie butów oznacza dezorganizację w naszym życiu, ciężko nam teraz będzie podjąć jakiekolwiek działania. Sen o zgubieniu butów może jednak również symbolizować powodzenie w biznesie. Teraz Twoje interesy będą szły tak, jak sobie wymarzyłeś. Jeśli we śnie widzisz jak ktoś zgubił buty, uda Ci się osiągnąć wielki sukces, ale musisz dążyć do celu z taką determinacją jak dotychczas. 

Znaczenie snu zgubić buty to również wielkie szczęście, które Cie czeka. Możesz teraz pozbyć się pewnego problemu, szczególnie jeśli buty były już stare i niemodne. W końcu uda Ci się przełamać złą passę, która Ci towarzyszyła. Możesz oczekiwać także otrzymania prezentu. Gdy jednak zgubione buty były nowe i wygodne, musisz być teraz ostrożniejszy i pilnować swoich interesów. 

Brudne buty- czekają Cię niepowodzenia w relacjach z ludźmi, możliwe kłótnie i sprzeczki. Spójrz na swoje zachowanie, momentami bywasz strasznie gburowaty. 

Stare buty- musisz teraz uważać na podejrzane sprawy, bo łatwo możesz paść ofiarą oszustwa. 

Buty sportowe- poradzisz sobie teraz szybko z każdymi problemami. 

Zepsute buty- masz jakieś potrzeby i martwisz się jak je zrealizować. Sen może również oznaczać cudzołóstwo, więc strzeż się pokus.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Weronika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Ciekawe te senniki.

Twoje imię: bolo
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że zostawiłam w autobusie moje sportowe buty. Oczywiście już ich nie odzyskałem. Bardzo fajne znaczenie ma sen o butach. Wierzę,że dam sobie radę ze wszystkim


x