darmowy sennik Sen o zepsutych zębach

Sen o zepsutych zębach jest dla nas ostrzeżeniem, którego nie powinniśmy zignorować. Musimy uważać teraz, by nie wplątać się w podejrzane relacje, ponieważ później możemy mieć spory problem, aby się od nich uwolnić. Może to oznaczać związek z niewłaściwa osobą lub wejście w krąg fałszywych przyjaciół. Według sennika zepsute zęby, które się ruszają to zapowiedź braku powodzenia oraz utraty energii. Braki w uzębieniu symbolizują przykre wypadki, które mogą nas teraz dosięgnąć. Kamień nazębny widziany we śnie to znak, że Twoje kłopoty jak szybko się pojawiły, tak szybko miną. Brudne zęby stanowią zaś zapowiedź zdrady. Ktoś może Cie również przechytrzyć. 

Znaczenie snu zepsute zęby to również choroba, kłopoty finansowe lub źli ludzie wokół Ciebie. Warto więc w przypadku jego pojawiania się zacząć zwracać większą uwagę na to, jakie sygnały wysyła nam nasz organizm oraz uważać komu powierzamy swoje sekrety. 

Kiedy zęby wypadają nam we śnie, zwiastuje to śmierć, nieszczęście oraz utratę kogoś dla nas ważnego lub ważnej relacji w naszym życiu. Jeśli zęby nam wypadają, ale na ich miejscu pojawiają się nowe, czekają nas zmiany na lepsze, chociaż mogą się one wiązać na początku ze sporymi nieprzyjemnościami. Wypadające mleczne zęby to symbol wkroczenia w dojrzałość lub podjęcia odpowiedzialnej decyzji.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Nadia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

Twoje imię: mati
Dodano: 28.02
0
0

Śniło mi się, że wypadł mi ząb...jakiś czas temu miałam taki sam sen i w jego następstwie zmarła moja babcia...Niestety muszę się zgodzić ze znaczeniem snu o wypadających zębach :(


x