Inne nazwy snu:

sen o niewierności męża, sen o zdradzie małżeńskiej, sen o niewierności

Trudno sprzeczać się z twierdzeniem, że niewierność to nadal najpoważniejsze zagrożenie dla współczesnych związków małżeńskich. Liczne statystyki tylko to potwierdzają, pokazując, że z roku na rok zdradzamy coraz częściej i więcej. Zjawisko to powoduje negatywne przeżycia psychiczne po stronie pokrzywdzonego i przede wszystkim kojarzy się z bólem, zniszczonym zaufaniem i uczuciami, upokorzeniem, nienawiścią oraz zakończeniem relacji, choć nie zawsze. Wspomnienie o tym zdarzeniu pozostają z nami na długo. Motyw niewierności we snach, zwłaszcza jeżeli pozostajemy w związku małżeńskim, wywołuje w nas obawę i strach.
darmowy sennik Sen o niewierności męża

Należy jednak koniecznie pamiętać, że zdrada senna nie musi oznaczać zdrady w rzeczywistości. Jak więc odczytywać sen o zdradzie męża?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Na ogół jest tak, że sny o zdradzie męża można w jakiś sposób powiązać z naszym życiem w gronie rodzinnym, zawodowym lub towarzyskim.
  • Zdrada męża jako motyw występujący we snach podkreśla Twój irracjonalny strach utrudniający Ci działanie albo zwraca uwagę, że należy musisz sobie zaufać i zacząć wierzyć w swoją moc sprawczą.
  • Sen o niewierności męża może mieć także dobre znaczenie, będące zapowiedzią beztroskiego i szczęśliwego czasu w Twoim życiu.
  • Jeżeli w Twoim śnie mąż mówi Ci o swojej zdradzie i wyraźnie ubolewa nad tym, co zrobił, możesz mieć pewność, że po chwilowych zmartwieniach polepszy się Twój los.
  • Brak skruchy męża z powodu zdrady we śnie to zapowiedź nadejścia problemów, z którymi radzić będziesz sobie bez żadnego wsparcia czy pomocy.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Jadwiga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.07
0
0

Zachęcam do czytania senników

Twoje imię: Ola
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.


x