Inne nazwy snu:

sen o lataniu, niebo sennik

Niebo w każdych ze starożytnych mitologii uważane było za siedzibę bogów i bóstw, które kierują życiem człowieka. We współczesnych religiach postrzegane jest podobnie. To miejsce tajemne, miejsce dążeń niejednego człowieka. Jakie więc może mieć znaczenie sen o niebie? W zależności od kontekstu, w jakim symbol ten pojawia się we śnie może być przestrogą i ostrzeżeniem, sugestią, jak postąpić w danej sytuacji.
darmowy sennik Sen o niebie

  • Kiedy widać piękne niebo, pozbawione chmur to znak bardzo dobrej sytuacji w życiu człowieka, odpowiedni czas na zmiany, podejmowanie ważnych decyzji w życiu. To czas pełen optymizmu, radości, niczym nie zakłóconego szczęścia. Należy w pełni wykorzystać tę chwilę, by osiągnąć jak największe korzyści. Nocne niebo pełne gwiazd ma także pozytywne znaczenie, przynosi szansę na spełnienie marzeń. Niebo nocą zapowiada pojawienie się szansy na miłość, pełnej pasji i namiętności. To również oznaka, że przyszła odpowiednia pora na zawarcie małżeństwa. Ślub, małżeństwo zapowiada także widok własnej sylwetki na tle nieba.
  • Obserwowanie czerwonego nieba podczas zachodu słońca to zapowiedź niemiłych chwil, które mają związek z relacjami z najbliższymi. Pojawią się kłótnie i spory. Istnieje prawdopodobieństwo, że to właśnie śniący będzie ich przyczyną, powinien jak najszybciej więc przyglądnąć się swojemu zachowaniu i wyeliminować to, co może być przyczyną kłótni.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Teresa
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.06
0
0

Całkiem ciekawa interpretacja mojego snu

Twoje imię: Bogdan
Dodano: 27.11
0
0

Nigdy te senniki nie przestaną mnie zaskakiwać.

Twoje imię: Patrycja
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.


x