Inne nazwy snu:

Namiot

darmowy sennik Sen o namiocie

Według sennika namiot we śnie może często odnosić się do bardzo podróżniczego trybu życia, albo do niestałych sytuacji w życiu. Sen o namiocie może też często pojawiać się po prostu przed podróżą, w trakcie której korzystać będziemy z namiotu. To bowiem nawiązanie do tego, że sporo myślimy o zbliżającej się podróży.

Jeżeli w swoim śnie widzisz namiot, to jest ot wyraźny znak, że jesteś osobą, która bardzo lubi podróżować, jesteś otwarty na świat. Sen taki często po prostu nawiązuje do podróżniczego trybu życia.

Sen, w którym zaglądasz do namiotu oznacza, że próbujesz zrozumieć pewną bliską ci osobę. Jesteś bowiem bardzo dobrym przyjacielem i starasz się jej pomóc na wiele sposobów.

Rozbijanie namiotu we śnie znaczy, że w twojej pracy panuje bardzo niepewna sytuacja.

Stary i podarty namiot, który widzisz we śnie oznacza, że w najbliższym zasie będziesz musiał rozwiązać sporo problemów. I co ważne będziesz musiał zrobić to zupełnie samodzielnie.

Sen, w którym widzisz pole namiotowe jest sugestią, że masz spore problemy z wyrażaniem uczuć przez co wybierasz życie samotnika. Jednak nie jest to do końca taka droga, jaką powinieneś obrać.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Klaudia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 2.07
0
0

Gdy czytam te senniki czasami zaskakuje mnie znaczenie snu

Twoje imię: Rafał
Dodano: 27.11
0
0

Ciekawe te senniki.


x