darmowy sennik Sen o byłym mężu

Kiedy we śnie pojawia się były mąż często prowadzi to do niepokoju, ponieważ wspomnienia z nim związane nie należą do przyjemnych. Może on jednak zwiastować wizytę kogoś, kogo dawno nie widzieliśmy.

Sen o byłym mężu może oznaczać również nie pogodzenie się do końca z rozwiązaniem małżeństwa. Być może ciągle żywimy do niego uczucia lub nawet przemawia przez nas złość, ale nie potrafimy przestać o nim myśleć. Warto przestać się zadręczać i zacząć żyć na nowo, bo czeka nas jeszcze wiele wspaniałych chwil i spotkamy w życiu wartościowych ludzi. 

Według sennika były mąż może również być przestrogą przed obecnym partnerem, który być może nas nieodpowiednio traktuje i powinniśmy zakończyć kolejną niezdrową relację w naszym życiu.

Jeśli śni nam się powrót do byłego męża, podświadomie pragniemy miłości i oparcia w drugim człowieku.

Ślub z nim jest natomiast wyrazem naszego żalu i podjęcia pochopnej decyzji, nie tylko na gruncie uczuciowym.

Zdrada z byłym mężem stanowi ostrzeżenie przed utratą miłości obecnego partnera, którego możemy nie doceniać i porównywać ze swoim eks. 

Były mąż z inną kobietą to znak, że on już się pogodził z Waszym rozstaniem i pozostawił za sobą wspomnienia. Musisz w końcu zrobić to samo.

Jeśli sny o nim pojawiają się często, Ty ciągle do niego żywisz uczucia, nawet te negatywne.

Kiedy jednak śni Ci się on rzadko, symbolizuje to godzenie się z losem i rozpoczynanie nowego etapu. Pewne wspomnienia jednak zostaną w Twojej głowie i może on jeszcze pojawiać się podczas snu.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Krysia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 29.01
0
0

śniło mi się ze mój zmarły maż przyszedł do mnie do łózka i mówił mi ze ma nowa rodzinę i ma 2 dzieci

Twoje imię: Janusz
Dodano: 27.11
0
0

Wszystko jest dokładnie jak w moim śnie.

Twoje imię: nowa
Dodano: 1.03
0
0

Od czasu do czasu mój były mąż nawiedza mnie w snach. Zawsze ten sen budzi mój niepokój. Już pogodziłam się z tym co się stało i chciałabym zacząć żyć na nowo.

Twoje imię: była
Dodano: 28.02
0
0

Kiedy w moim śnie pojawia się były mąż zaczynam się niepokoić. Ten sen nigdy nie przynosi ze sobą nić dobrego. Chcę zapomnieć o nim, nie wiem czemu wraca w moich snach...

Twoje imię: zaplakana
Dodano: 28.02
0
0

Były mąż często gości w moich snach. Tak tęsknię za nim, chociaż wiem, że już nie wróci...


x