Inne nazwy snu:

robaki sennik, znaczenie snu o robakach, białe robaki w jedzeniu

Robaki, wszelkiego rodzaju insekty i inne pasożyty nie wzbudzają dobrych skojarzeń, a wręcz obrzydzenie, lęk i wszelkiego rodzaju negatywne emocje. Jak większość snów, tak i sen o białych robakach należy rozpatrywać z kilku perspektyw, wtedy interpretacja snu będzie bardziej dokładna.
darmowy sennik Sen o białych robakach

  • Sen o białych robakach jest traktowany jako zapowiedź problemów i choroby. To również symbol konfliktów i nagromadzonych sytuacji, które wraz z czasem gromadzą się w coraz większej ilości w świadomości śniącego. To odpowiednia pora, by oczyścić swój umysł z tych wszystkich zbędnych i nieistotnych informacji, które jedynie zaburzają spokój i wprowadzają w stan napięcia.
  • Jak każdy sen, tak i sen o robakach powinien być rozważany w znaczeniu metaforycznym, symbolicznym.
  • Sen o białych robakach można odnieść do ciała śniącego, sen taki może pokazywać chorobę, ale też w metaforycznym znaczeniu odnosić się do życia śniącego. Sen o białych robakach, które śniący widzi w swoim domu mogą go ostrzegać przed różnymi problemami. Jeżeli śniący widzi robaki w dokumentach, biurku, miejscu pracy, to dla niego może być oznaką jego problemów w pracy. Białe robaki widziane we śnie w sypialni, to z kolei zapowiedź problemów, kryzysu w małżeństwie.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Pamela
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Zawsze słucham się senników.

Twoje imię: żona
Dodano: 1.03
0
0

śniło mi się, że zmieniam pościel w swojej sypialni. Zdejmuję prześcieradło, a tam mnóstwo białych robaków. Byłam przerażona tym widokiem. Rzeczywiście w moim małżeństwie ostatnio źle się dzieje...Trafna interpretacja snu

Twoje imię: gabi
Dodano: 28.02
0
0

Robaki nigdy nie wróżą nic dobrego. Zgadzam się z tą interpretacją

Twoje imię: ~Ula*9
Dodano: 26.02
0
0

To był koszmarny sen. Znalazłam całe mnóstwo robali w jedzeniu,okropność

Twoje imię: ~ania09
Dodano: 15.10
0
0

przyśniły mi się takie robaki i one chyba nie zwiastują nic dobrego :(


x