Inne nazwy snu:

pies, gryzc

darmowy sennik Sen o kąsającym psie

Prawdziwa jest opinia, że pies to najlepszy kompan człowieka. Jego posiadanie niesie za sobą same pozytywy dla naszego bezpieczeństwa, jak i naszego zdrowia psychicznego. W snach zwierzę to stanowi symbol przyjaciela, lojalności, oddania, szczerości, ochrony, bezgranicznej miłości, a w negatywnym znaczeniu również bezduszności, bezwzględności, zwierzęcych instynktów, zdrady, strachu i zakłamania. W jaki sposób możemy rozumieć sen o gryzącym psie?
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Ktoś z całą pewnością Cię obmawia, jeżeli śnisz o psie, który gryzie. Możliwa jest też inna interpretacja: zapadniesz na jakąś chorobę.
  • Pies gryzący Cię w nogę we śnie symbolizuje utratę umiejętności zachowania równowagi w życiu. Czujesz, że brakuje Ci zdecydowania w podejściu do nowej sytuacji albo też nie masz chęci do działania i innych aktywności.
  • Symbol senny psa, który gryzie może wskazywać, że w przeszłości byłaś bądź byłeś ofiarą zdrady małżeńskiej bądź partnerskiej. Dlatego też warto być teraz nieco podejrzliwym i nie ignorować własnych przeczuć.
  • Atakujący Cię pies jako przedmiot marzeń sennych ostrzega przed trudnościami, które przyniesie niełaskawy dla Ciebie los. Senniki podają, że taki sen może być objawem tego, że nie możesz poradzić sobie ze swoim uzależnieniem. Najprawdopodobniej będzie Ci potrzebna pomoc.
  • Wściekły pies szczerzący zęby jako temat przewodni snu uzewnętrznia nasze najgorsze obawy. Można też odczytywać ten motyw w inny sposób, a mianowicie jako wewnętrzny dysonans między Twoimi pragnieniami a rozumiem.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Iwona
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Ten sennik zmienił zupełnie mój światopogląd.


x