Inne nazwy snu:

Krzyż

darmowy sennik Sen o krzyżu

Sen o krzyżu najbardziej interesuje ludzi wierzących. To dla nich ma on bowiem szczególne znaczenie. Musimy jednak zwrócić uwagę w jakim kontekście i gdzie się on pojawia. 

Jeśli we śnie klęczysz przed krzyżem, niedługo będziesz uczestniczyć w ważnym wydarzeniu religijnym w rodzinie. Krzyż widziany przy drodze symbolizuje dobrą wiadomość od przyjaciela z dawnych czasów. Kiedy krzyż jest przesłonięty, jakiś wypadek spotka kogoś bliskiego z rodziny. Krzyż na wieży oznacza poszukiwania sensu życia, może najwyższy czas coś w nim zmienić. 

Metalowy krzyż oznacza, że żyjesz marzeniami. Drewniany krzyż to nieoczekiwany zwrot akcji w życiu. Kamienny krzyż zwiastuje stabilizację. Kiedy nosisz go przy sobie, poczujesz przypływ energii i siły. Znaczenie snu krzyż na niebie to wskazówka, by ponownie rozważyć podjęta decyzję. Krzyż na cmentarzu symbolizuje ważne zmiany w życiu. Czarny krzyż jest symbolem bolesnej śmierci. Według sennika krzyż z Jezusem oznacza wielkie szczęście. Krzyż na ścianie wskazuje na to, ze cały czas ktoś nad Tobą czuwa.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Mirosław
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 23.01
0
0

Dźwigałem przez sen krzyż niczym Chrystus, jestem bardzo wierzącą osobą.

Twoje imię: Ola
Dodano: 27.11
0
0

Miałam taki sen.


x