Inne nazwy snu:

sen o psie i kocie, sen o kocie, sen o psie, sen o kocie i psie znaczenie

Można bez wątpienia uznać psa za najlepszego i najwierniejszego towarzysza człowieka, dlatego że strzeże jego dobytku, ochrania przed niebezpieczeństwami i jest przy nim w słabszych momentach życia. Jego symbolika senna jest bardzo bogata, ponieważ może symbolizować między innymi przyjaciela, lojalność, wierność, autentyczność i bezpieczeństwo. Jeżeli widzimy we śnie kota, wówczas odzwierciedla on indywidualizm, mądrość, spryt, samodzielność, niezależność, a także podstępność, egocentryzm i fałszywość. Jak mamy rozumieć sen o psie oraz kocie?
darmowy sennik Sen o kocie i psie

Szczegółowe znaczenie snu:

 

  • Jeżeli zamierzasz analizować sen o tych zwierzętach, nie zapominaj o ich symbolice oraz cechach właściwych dla konkretnego gatunku. Gdy śnisz o psie i kocie, wówczas oznaczą one ludzi z Twojego otoczenia.
  • Jeżeli postawy tych zwierząt względem siebie w Twoim śnie są zupełnie rozbieżne, wówczas można domniemywać, że napotkamy w naszym życiu osoby niebędące do siebie dobrze nastawione, z czego mogą wypłynąć jakieś problemy.
  • Jeżeli kot i pies w naszych marzeniach sennych jest znajomy, wówczas stworzenia te stanowią uosobienie znajomych z naszego bliskiego otoczenia.
  • Jeśli kot i pies w naszych marzeniach sennych jest obcy, wówczas stworzenia te stanowią uosobienie ludzi, którzy wejdą do naszego życia. Niestety mogą oni ściągnąć na Ciebie różne problemy.
  • Przychylne nastawienie psa wobec kota jako przedmiot marzeń sennych stanowi zapowiedź tego, że ludzie z Twojego otoczenia będą mieli identyczny jak w śnie stosunek do Twojej osoby.
  • Złowrogie nastawienie psa względem kota we śnie przepowiada, że w Twojej rzeczywistości ludzie także będą do Ciebie podchodzić w identyczny sposób.

 


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: Elenia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 27.11
0
0

Dobrze czasem poczytać sobie sennik.


x